John Wick (2014)

Já se krásně bavil, celkem slušná vybíjená. Uvítal bych druhý díl ve kterém by pana Tkaničku ztvárnil Zdeněk Srstka,

Batman Rok jedna (2011)

každopádně daleko lepší než nolanovo parodie batman začíná.

DC Showcase: Catwoman (2011)

každopádně lepší než ta parodie s Helčou, nebo s kuním kxichtem Ančou.

Interstellar (2014)

Takhle unudit umí jen pan nolan. Film jsem musel asi 57x pauznout a mlátit hlavou do zdi, proč kurva proč sem se na to těšil? Dvě hodiny strávený v zubařským křesle, jsou daleko příjemnější než tahle nudná 6. hodinová slátanina.

Souboj s Antikristem (2013)

Takovou chujovinu už jsem dlouho neviděl. Zhulený zombie, nahláškovanej satan(antikrist) a hnusný plochý škrabadlo na parkety v hlavní roli (Anna Kendrick) Nicméně jsem řezal při těch hláškách celou dobu, fakt mě to pobavilo. PS: kyseláci a bručiksichti ať se na tohle nedívají a radši čumí na tarkofskýho.

Vychovávat Hope (2010) (seriál)

Musel jsem zvednout hodnocení na 5. Bavím se u téhle pitominy čím dál tím víc :)

Nejhledanější muž (2014) odpad!

To jsem si zase naběhl, nudnější už by snad byla jen 8. hodinová opera ve francouštině, bez přestávky. Příště si radši zajdu dobrovolně k zubařce vypáčit poslední osmičku.

Žhavá láska (2012) (seriál)

nečekal bych že se u tohohle budu takhle bavit. Extra porce brutálně černého humoru a parodie na reality dementní soutěže.

Město vrahů (2013)

Připadlo mi to jako nějaký pilot k seriálu. Nemastné neslané, dokoukal jsem to jen kvůli Terminátorovic Kristýnce.