Nezvratný osud 2 (2003)

Promyšlené děsivé, z divákova hlediska neočekávatelné zvraty v nezvratném osudu. lepší, než jednička!!! Hlavně úvodní scéna s kládami. Víte, že klády normálně neskáčou? Ty se jenom kutálí, proto do filmu použili plastové klády :)

Jedna ruka netleská (2003)

Po dlouhé době dobrá česká komedie. Rozhodně mě potěšilo, že žádná z postav nebyla ve filmu zbytečně a narozdíl od amerických akčních filmů v tomto máme širší obrázek i o těch "zlých" - možná pak pochopíme, proč jsou zlí :)

Velká ryba (2003)

Tento film nemá chybu, jen bych vám asi nedokkázala vyprávět, o čem byl. Je prostě vizuální a pocitový!

Twentynine Palms (2003)

Tento film mě opravdu překvapil. Skutečně stojí za to sedět v kině tu hodinu a půl, kdy se prakticky vůbec nic zajímavého neděje, abyste se pak o to víc všimli, až se něco stane. Rozhodně si nenechte od nikoho vyžvanit jak to dopadne a vlastně nechtějte o filmu vůbec nic slyšet, dokud ho neuvidíte sami, jinak se připravíte o luxusní zážitek :)

Scary Movie 3 (2003)

Tak u tohoto filmu jsem se hodně nasmála a nejvíce mě potěšila holčička z Kruhu :)))

Otevřené moře (2003)

Nehodnotím umělecké provedení filmu, ale spíš tu děsivou myšlenku a příběh. Dlouho mi ten film ležel v žaludku.

Světlonoš (2005) (studentský film)

Tomu byste nevěřili, ale já jsem se u tohoto loutkového díla skutečně bála. Tajemná ponurá hudba a akčí boj o trůn hlavního hrdiny dávají nádech deprese a ponurosti, když to dopadne, jak to dopadne! Tohle není loutková pohádka pro děti!