Pan Nikdo (2009)

Překombinovaná příšernost ve snaze zalíbit se jak zkušenému publiku (např. odkazem na film "Zed a dvě nuly") tak i úplným diváckým vymaštěncům (čtená nápisů na barácích) a logicky vysvětlit, proč se dějové linie tak dělí, skončila tragicky až tragikomicky. Provedení filmu bylo profesionální a super, herecké výkony také. Ale scénář... eeeee! Fakt měl film hluchá místa a některé větve se mohly úplně vynechat. Nebo aspoň je nemuseli pořád opakovat. Chudáci smyčce se na konci snažily vytlačit slzu...

Bunny a býk (2009)

Super film, dokonale vizuálně provedený. I přes komediální provedení má film hloubku a zajímavý příběh. Není to obyčejný roadmovie u kterého se bezvadně pobavíte a zasmějete.

Dobré srdce (2009)

Milý film, u kterého po první minutě víte, jak dopadne, ale i tak napjatě čekáte, co se bude dít. Zahřeje u drdce a vede k zamyšlení. Možná i slzu uroníte.

Zatracení (1988) odpad!

Asi bych film neměla hodnotit, když sjem v půlce utekla z kina, ale musím říct, že tyhle pomalé meganudné záběry o ničem nejsou mým šálkem čaje. Třeba jednou Tarru pochopím, ale taková masochistka abych na to koukala zatím nejsem.

Stella jede na prázdniny (1986)

Super komedie o tom, jak to dopadá, když se muž pouští do milostných hrátek a v pravou chvíli neodkryje karty.

Prázdniny pana Hulota (1953)

Výborný filmeček, u kterého jsem se nenudila a který obsahoval skvělý suchý homor. Postavy byly vykreslené a jejich charaktery vymazlené. Film, co pobaví a zahřeje u srdce, především díky sympatickému Hulotovi.

Zabijáci (1946)

Napínavý film, kde se snažíme dozvědět co se stalo. Fame fatal a jiné klasické noirovské symboly do filmu zapadly.

Max svobodným mládencem (1910)

mylsím, že je to nejlepší Linderova groteska, kde skutečně využívá prostor ke gagům a vtipným scénám. Neustále se něco děje a groteska nese poslání, že bez žen to skutečně nejde :-D

Max fotografem (1913)

Ze začátku se něco děje a je to vtipné, po chvíli se ale děje to samé a je to nuda. Navíc škodolibá radost ženy z toho, že se jí všichni snaží zachránit mi nepřijde moc fér.

Láska a sýr (1910)

Trochu jednoduchá groteska, ve které o nic víc, než o to, že lidé unikají před zápachem sýra, nejde. Na to, jak je stará, je ale dost povedená a oceňuji i pokus o animaci v závěrečné části.