Pro pět ran - buď mojí ženuškou! (1921)

Groteska, kde se stále něco děje. Klasické téma boje dvou mužů o jednu ženu a pozdější strach z nevěry přivodí spustu vtipných situací a gagů. Bohužel o nic víc v grotesce nejde a některá místa jsou hluchá. Ačkoliv to napatří k filmu, ale doporučuji s Beatboxovým doprovodem, jako v Hradišti 2010!!!

Na stojáka (2004) (pořad)

Některé jsou povedené, některé méně. Po e-mailech a internetu jich krouží desítky a lidi se smějí, až se za břicho popadají.

(1995)

Výborná černá komedie plná Českosoďáckého humoru u které sjem se dokonale bavila. Mrzí mě, že jiní diváci komedii nepochopili a nebo se jim nelíbila. Mě film bavil a bylo to skvělé odlehčení.

Pizza, pivo, kouř (1998)

Snaha zachytit situaci po tom, co statisíce lidí ztratilo práci a kriminalita jenom bujela se cení. Bohužel mezilidské vztahy, příběh a charaktery mě nezaujaly.

Iluzionista (2010)

Hodně hluboký film s dokonale provedenou animací. I beze slo se toho dá hodně říct a i když Tati napsal jen scénář, tvůrci jeho památku poctili jak nejlépe to jen šlo! Kdo však viděl "Světla ramp" (Chaplin) a pana Hulota, tak je mu jasné, co bylo inspirací pro film.

Bába (2008)

Mrazivý krátký film. Říkala jsem si, co na tom lidi vidí, proč to má tolik cen. Není to nic extra - holka co se stará o babku. Pak se mi ale film rozležel v hlavě a musím říct, že vzpomínka na něj hodně zamrazí. Troufnu si říct, že autorka odhalila, jak vzniká zlo! (jednoduše z dobra)

Pokus (2006) (studentský film)

Bylo to napínavé, zábavné a erotické, hlavně "dojezd" ráno potvrzuje některé psychologické momenty. Kdo by čekal, že to dopadne jinak? Lidi by si neměli jen tak zahrávat.

Za trochu lásky šel bych světa kraj (2008)

Reklama na vlakovou stanici v rodném městě autorově. Mladík čeká na Godota (dívku ve vlaku) a houkající vlak v dálce nejen jeho ale i diváky napíná. Někdy napíná až příliš dlouho :(

Pokoj (2008) (studentský film)

Silný snímek, který vede diváka k zamyšlení nad lehkostí dětsví a těžkostí stáří

Psanec: Sága o Gislim (1981)

Krásná krajina, zajímavé kostýmy a ukázka islandského života - potíž byla v tom, vyznat se v těch fousáčích, kdo je kdo, kdo je čí bratr a kdo je čí švagrová a kdo chce zase zabít koho... Když už jsem se začala orientovat v postavách, tak se děj přesunul na jiná místa.