My dva a křen (2006)

Tolik jsem se zase nenasmála, nic moc zásadního se tam nestalo a asi si ani nebudu pamatovat, ze jsem ten film viděla

Zloději času (2002)

Ten nápad na urychlovač je pěkný, některé záběry vydařené, ale myslíte, že nás opijete DJ soutěží, pěknou holkou a opravdu zlýma lumpama?! Mě teda ne.

Muž a žena (1966)

Prostě romantický...pokud si nechcete nechat zkazit dobrý pocit, nekoukejte se na "Muž a žena po 20ti letech"

Bláznivý Petříček (1965)

!!!Pozor, spoilinkg!!! - nejlepší smrt, jakou si může člověk přát, je omotat si dynamity kolem hlavy, fakt!

Mluv s ní (2002)

Velmi silný film pomalého rázu a hluboké myšlenky. Skevence s němým černobílým filmem mě opravdu pobavila :) ale jinak je to hodně k zamyšlení!

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Hnusný film, co se stává hnusnějším a hnusnějším, až je úplně nejhnusnější a pak ještě přihnusní a je mi z toho úplně hnusně!!! Asi jsem divná, ale na ten film nikdy nezapomenu a skutečně se mi svou hnustotou tak nelíbil, až se mi vlastně líbil. Oceňuji trpělivost herců i odvahu režiséra a skutečně všechny, kdo se na tomto díle podíleli (I když chudák Pasolini v touze ukázat svému otci, který ho zavrhl pro jeho homosexualitu, že si bude dělat co chce, zašel asi fakt daleko, když ho za to někdo umlátil tyčí k smrti...ale vzhedem k jeho úchylkám možná skončil nejlíp, jak si mohl přát). Utěšuje mě jen pomyšlení, že je to všechno nahraný a určitě všichni zažívali při natáčení spousty legrace a dobrodružství...že jo?!

Ucho (1970)

Hustý psychofilm!

Hrst plná vody (1971)

Takový zvláštní film, torchu mi připomínal klasický "Východ slunce (1927)"

Tichý týden v domě (1969)

Surrealismus je občas nepochopitelný, ale dobře se vryje do paměti :)