Everest (2015)

Jedinou světlou stránkou filmu bylo bravurní prostředí, které dává divákovi dojem, že na nejvyšší hoře světa skutečně stojí štáb a kameraman a osvětlovači a tak. Možná se dá ocenit i věrnost a rekonstrukce dávné události. A to je asi všechno. Příběh je nudný, charaktery ploché (nemluvě o tom, že jsem v těch vousáčích měla docela bordel, kdo je kdo, dali se pamatovat podle barevných bund leda), žádná akce.

Kouzelníci (2013)

Nebýt hvězdného obsazení, asi by byl film trochu nuda. Ale místy jsem se i zasmála.

Lepší teď než nikdy (2014)

No, táhlo se to jako smrad. Ano, film o tom, že i na stará kolena se z někoho může stát lepší a citlivý člověk, bude mít vždycky nějaký úspěch. Já jsem se nudila.

Sexy mrtvola (2005)

Námět je to zajímavý a otevírá nekonečný prostor černému humoru - čehož tvůrci moc nevyužili. Scénář taky nebyl zase tak špatný, ale nějak se to táhlo a nemělo to spád.

Sněhurka a lovec (2012)

Vůbec jsem si nepamatovala, že jsem to viděla a omylem jsem se na to koukla znovu a až někdy za polovinou mi došlo, že to znám. Nevýrazný film, ale jde to.

24 minut (2014) (studentský film)

Docela zajímavý nápad, i když seriál 24 hodin je asi uz pase. Chápu, že se jedná o humor, který chápou matematici, případně informatici, ale vůbec jsem nepobrala, o co tam šlo...

Frank (2014)

No... na LFŠ 2014 vykukovala ta velká hlava z každého plakátu a každé ukázky, že byl divák přesycen ještě než se na to podíval. Pak jsem se podívala a bylo to tak nějak o ničem. Asi to není můj šálek čaje.

L.A. Zombie (2010)

Gayské porno na téma zombie s řadou filmařských chyb, nesmyslů v ději, střihu a hlavně skriptu, které jsou díky příšernému ději vcelku přehlédnutelné. Nějaký úchyl bude potěšen.

Světový šampión (1927)

Moc mě neberou filmy ze sportovních soutěží, i když se jedná vlastně o romantické melodrama. Hlavní hrdina se dokázal rozzářit a svým úsměvem rozsvítit celé plátno. Avšak byl film zdlouhavý a místy nudný.

Arzenál - Nová věčnost (2016) (epizoda)

Tento díl cyklu mi přišel trochu jako shrnutí ostatních a recyklace zbytků, které se do předchozích dílů nevešly. Záběry z archivů byly fascinující a depresivní, tak i ve starém rozpadlém kině.