Pouští a pralesem (1973) (seriál)

Pamatuji si jako dítě, 4 díly - nádhera, exotika. Bohužel nikdy nebylo reprízováno.

Zlá krev (1986) (seriál)

Škoda, že už nebyl zfilmován poslední díl pentalogie, Královský vozataj

Konspirační teorie s Jesse Venturou (2009) (seriál)

Tohle je kravina typu dokumentárního seriálu : Hon na Oswalda, Hon na Hitlera - splácáno páté přes deváté... strašně debilní, o ničem, ztráta času

Golden Kids Comeback (1994) (koncert)

Tohle byla pecka a lituji, že jsem na koncertě nebyl - návrat do 60- tých let :-)

Stalker (1979)

Jednou kdosi o tomto díle napsal : " divný film pro divné lidi " a měl pravdu.

Vinnetou se vrací (1998) (TV film)

Jedna hvězdička z úcty  k Pierru Briceovi... takže to není ani za tento film, ale jen mně bylo blbý  dát legendě jako hodnocení odpad...

Přání smrti (2018)

Jo, není to na 5 bodů, ale na 3,5 ,ale stejně jsem dal 5 , protože po dlouhé době vidět Bruce Willise v akční pecce, je zázrak. Jen netočit dvoku, trojku atd... JInak fakt parádní zábava na jeden večer :-)

Motel Anathema (1998) (seriál)

Odvážný pokus o české Twin Peaks, dnes již bohužel zesnulého režiséra. Škoda, že není absolutně nikde k sehnání.

Zahradnictví: Nápadník (2017)

Zdaleka nejlepší film z nové trilogie, která předchází Pelíškům. Ne, že by předchozí dva filmy byly špatné,ale možná byla jejich smůla to, že se Pelíškům moc nepodobaly a byly ale jako 1 + 2 díl Pelíšků prezentovány. Třetí díl má k Pelíškům nejblíže a výkon Martina Fingera je opravdu skvělý.