Pot a krev (2013)

Hroznej, az neuveritelnej masakr. Dost casto jsem se musel smát nad blbostí hlavnich postav, bohuzel smich prejde,jakmile si uvedomite,ze je film podle skutecnosti. Furt tak nejak doufam,ze se to nestalo a nekdo si to jen vymyslel,ale dneska je mozny vsechno... Presto,film muze kdekomu zmenit zivot. I AM A DO'ER!!! :-D

Rambo: První krev (1982)

Je to vlastne jako Predator,jen vymenili Arnolda za Sylvestra (hraje predatora), taky trochu pozmenili pribeh a proto Sylvie na konci plakal :-D. Ale byla to docela sranda :-)

Steamboy (2004)

Nakonec musim prehodnotit ze 3 na 4 hvezdy. Sice "mechanika" pribehu je casto jen o otaceni ventilu a pridavani tlaku,ale ve finale v tom vidim zajimavou ukazku lidsky hlouposti a precuravani se,kdo je mocnejsi. Dneska se toho vlastne moc nezmenilo,jen tolik nevyuzivame paru. Animace a stroje jsou taky super a tvurci nezaprou svoji uzasnou fantazii. 70%

Klan létajících dýk (2004)

a to jenom za tu hudbu,ktera je skvele zpracovana od Plastician - Japan,ale jinak hruza. romanticka slatanina zalozena na stupidnich dialozich a drsnych romantickych hláškach. velke zklamani s prihlednutim k celkovemu hodnoceni filmu.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Vůbec nepochopim,jak něčí hlava mohla něco takového vymyslet a natočit. V žánru parodií je to asi dobrá parodie,místama i parodie na parodii,ale čeho je moc,toho je příliž. Totálně nesmyslné scény na sebe navazující ničím utváří nepříběh s žádným koncem :D... je pravda,že po shlédnutí to ve mě zanechalo dojem,že všechno je parodie,tím myslím uplně všechno. Takže pokud chcete ztratit falešné iluze o světě,tak tento film doporučuji.

Sunshine (2007)

film přesně podle mého gusta. Vybraná skupina odborníků vyslaná na cestu vesmírem k záchraně lidstva před vyhasínajícím sluncem. Cesta byla předem detailně naplánovaná ale vesmír je zrádný a možnosti,jak se mohou plány pokazit jsou nekonečné. Když při své cestě narazí na první ztroskotaný projekt vyslaný před nimi vše najednou není tak snadné jak se původně očekávalo. Skvělé sci-fi. Osud Země leží na bedrech jedné posádky. Byla posádka vybraná správně k záchraně lidí? 5/5

Monstrum (2008)

Člověk by řekl,že film typu King kong, Godzila apod. už vlastně nemůžou přijít s ničím novým, zdroje byly vyčerpány. Tento film je důkazem, že nejsou a stačilo jen do příběhu zasadit konkrétní osoby a natočit to z jejich subjektivního pohledu, přesněji natočit to jejich rukou na digitální kameru. Děj rychle ubíhal, film jsem vzal jedním dechem. Kvalitně natočené Béčko...

G:MT Greenwich Mean Time (1999)

Neotřelý snímek a skupince mladých lidí,kteří se chystají začlenit do společnosti dospělých a každý z nich má své sny,cíle a ideály. Věrohodný snímek o tom,jak se věci můžou a nemusí vyvinou směrem který byste si přáli,nebo čekali. Uvidíte nepříjemné osudy lidí, příběh o odhodlání,sebeúctě, zoufalství a utrpení, zradě a naději,...prostě tenhle film má spoustu co jiné tuctové filmy nemají. Vřele doporučuji. Mě osobně se ještě velmi líbila hudba,nejen doprovázející film,ale i kapely G:MT o které film je. Jazzjungle,což je hudba kterou se zabývají mě před několika lety hodně oslovila. Vřele dopručuji. 5/5

Merlin (2008) (seriál)

Super seriál opět z dílny BBC který nás provází událostmi o postavách Artuše,Merlina,Morgany a všech dalších,kteří k těmto legendám patří. Místy hodně napínavé ačkoli po shlédnutí pár dílů přijdete na to,jak dopadne každý z dobrodružství ještě než se dostanete do půlky daného dílu, nicméně mě jako fanouška fantasy a kouzel to neodradí,protože díly plynou s takovou lehkostí a vtipem,že si mě seriál jednoduše získal svým příběhem a mojí zvědavostí jak to všechno bude dál.

Vyděděnci (2010) (seriál)

Skvěle zpracovaná myšlenka o novém začátku lidské civilizace na planetě podobné Zemi, avšak podobné jen na první pohled. Místy série velmi připomíná Lost,ale od toho se dá snadno odhlédnout a soustředit se na stupňující tempo,které mě nutilo pouštět si díl za dílem. Od začátku mě pohltilo mysteriózno které s každým dílem přidává seriálu nový rozměr. Jen škoda, že si seriál neudržel svojí sledovanost a finálním 8. dílem stanice BBC seriál ukončila. 8x 59min.