Oko (2002)

Působivý a napínavý příběh s úžasnou atmosférou. Vtažení do děje, mrazení v zádech - co dodat - spolu s Kruhem nejlepší asijský hororový thriller.

Olověná vesta (1987)

Připadá mi, že jsem viděla hned filmy dva. První půle, odehrávající se ve výcvikovém táboře je opravdu perfektní po všech stránkách. Skoro jsem ani nedýchala a každou scénou jsem byla víc a víc šokována, až do konce (sebevraždy). Myslím, že kdyby byla tato část o pár desítek minut prodloužena, tak by vystačila na samostatný a bezchybný film. 5* S druhou částí (na bojišti) už mám větší problém. Sem tam jsem se i nudila. Srdceryvné scény mě nedojaly a tak nějak jsem tomu nepřišla na chuť - za tuto část tedy průměr - tři hvězdičky. Po jednoduchém matematickém součtu a dělení tedy Full Metal Jacket hodnotím 80ti procenty.

Osudová posedlost (1995) (TV film)

Podprůměrný film, u kterého přesně odhadnete předem naprosto všechno, co bude následovat. Žádné napětí ani drama se v tomto filmu nekoná ...

Pach krve (2003)

Malinko lepší průměr než podobné "vraždící horory", trochu víc ulítlí zabijáci, trocha víc napětí, ale jinak nic nového pod sluncem :)

Pečeť vraha (2003)

To nééé, nemám v tomto žánru ráda otevřené konce :( Chápu, že je film podle skutečné události a že když případ nevyřešili ani Korejští kriminalisté, že ani Joon-ho Bong si závěr nevycucá z prstu, ale přesto mě to mrzí. I tak si tento kvalitní snímek zašlouží 4 hvězdičky, je zajímavý, působivý i napínavý. Chválím i svkělou hudbu a herecké výkony.

Perníková věž (2002)

Tenhle film mě fakt bavil !!! Samozřejmě nejde o nic světoborného, ale některé chvíle jsou prostě dokonalé (mě konkrétně dostala scéna, kdy Jakub vypráví, jak prošel zhulenej po špičkách kolem svých rodičů). Musím ocenit i působivý a snad i poučný příběh a báječného Jana Dolanského i Radka Kuchaře.

Pod povrchem (2000)

Poměrně vydařená duchařina, možná srovnatelná s Gothikou. Vysoké hodnocení je hlavně kvůli napínavé atmosféře, která se porařila udržet po celý film a také za překvapivý a povedený závěr.

Pojďte pane, budeme si hrát - Potkali se u Kolína (1965) (epizoda)

Myslím, že tato dvojice nasadila ostatním pohádkovým párečkům vysokou laťku a těžko najdu nějakou, která by se těmhle roztomilým medvídkům vyrovnala :) (kam se hrabe Pat a Mat nebo Tom a Jerry) ... tak tedy "pane, pojďte si hrááát" :)

Pojídač hříchů (2003)

Ach jo, to byla kravina ! Nemám se čeho chytit a ať dumám, jak dumám, prostě nemůžu jinak. Jak také ohodnotit film, při kterém se už od poloviny modlíte, aby to co nejdřív skončilo? :(