Láska nebeská (2003)

Za Billa Nighyho na kterém celý tento film stojí. Jinak je to prostě absolutně o ničem a navíc zbytečně přeslazený...

Interstate 60 (2002)

Tohle nesmírně originální dílo (něčím podobným sem se prostě ještě nesetkal), má úžasnou atmosféru a je to jeden z nejlepších filmů jaké jsem viděl vůbec. Gary Oldman hrál úplně nepředstavitelně a Chris Cooper jakbysmet. Prostě nezávislý film od kterého sem nečekal témeř nic a dostal úplně všechno

Rytíři nebes (2006)

Zas tak špatné jak jsem čekal že to bude to určitě nebylo...Letecké souboje určitě nebyly zlé, se scénářem a dialogy už to bylo horší, ale pořád ne tak zlé aby se to nedalo překousnout. MIle mě překvapil James Franco který si po Spidermanovi konečně zahrál hlavní roli a určitě nepropadl. Víceméně průměrný snímek který příliš nepřekvapí ale ani nezklame..

Casino (1995)

Miluju Scorseseho, miluju De Nira a toto dílko mi přišlo ještě o něco lepší než jeho Mafiáni, takže nad nečím jiným než pěti hvězdičkami jsem ani nepřemýšlel:)

Čistá duše (2001)

Vynikající oskarový snímek od Ron Howarda. Film je snad úplně dokonalý. Ať už mluvíme o hereckém obsazení, scénáři, soundtracku nebo kameře. Konec je opravdu vynikající a doslova chytne za srdce, také bezesporu proto že ja natočen podle skutečné události. Matematiku nesnášim ale Johna Nashe jsem si díky Russelu Croweovi velmi oblíbil:)

Zelené peklo (2003)

Zmatek, zmatek, zmatek...ale musím uznat že ta poeinta mě dostala, i když to samozřejmě byl nesmysl takže za ní a za Travoltu tři hvězdy:)

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

K tomu prostě není potřeba nic psát protože vše zdebylo řečeno... jeden z nejlepších filmů vůbec...Mohl bych sem možná ocitovat nějakou z té hromady hlášek, ale vzhledem k tomu že je každý zná tak je to taky zbytečné:)

Dům voskových figurín (2005)

Za Paris a Elishu:)...a taky za cool vraždy protože prakticky každá byla originální:)

Osudový dotek (2004)

Prostě miluju filmy s časovými paradoxy a když se k tomu přidají vynikající herecké výkony, kamera, soundtrack a netradiční konec nemůžu jinak než pět hvězd:)

Iron Man (2008)

Tento film by se dal rozdělit na dvě části. Ta část před Downeyho zajetím, kdy pouští jednu hlášku za druhou a vy se opravdu nemůžete přestat smát. A na tu kde už si sestrojil svůj cool oblek..,,dej tam víc červené" :D a pustil se do velmi dobře udělaného létání a masení těch bad guys...zápletka s jeho spolupracovníkem nebyla sice moc překvapivá ,aspoň pro mě tedy ne, ale to nic nemění na věci že prostě za obě části dávám silné čtyři hvězdy. V první části za Downey charisma a v druhé části za efekty. Jediné co mě trošku zklamalo byl konec filmu.