5x2 (2004)

mrazivé, komorní, zajímavé, (jednoduchý koncept funguje skvěle), přesto zapomenutelné

50x a stále poprvé (2004)

neurazí, nenadchne, ne neoriginální, ne neromantické, vtipný Sean Astin, Sandler je čím dál méně trapný

500 dní se Summer (2009)

pomineme-li ten detail, že je na světě další snímek sveřepě ždímající romantičnost ze slova "architekt" bez ponětí o tom, co ta profese opravdu obnáší (zdravíme HIMYM) a zapomeneme-li na ty poslední dvě minuty, můžeme si užít docela mile depresivní romkom, 3+

66 sezón (2003)

hezké, ale dlouhé a vlastně o ničem...

7 dní v Havaně (2012)

pondělí ** - úterý **** - středa odpad! - čtvrtek *** - pátek **** - sobota * - neděle *

7 životů (2017)

fajn námět a prostředí, všechno ostatní je strašnej shit a nakonec to ani nedává smysl... ...asi bych musel bejt většífanoušek noomi, abych si ten film užil

71 (2014)

StarsFan to vystihl naprosto přesně. Baví mě v tom ta politika, scéna střetu s obyvateli na začátku je natočena geniálně, ale od ní jde radost z filmového řemesla jen dolů. Dojde i na západy slunce! (Mohlo to být mimochodem klidně delší, to zas jo... aby i hlupáci jako já pochopili, kdo je kdo, a o co mu jde.)

96 hodin (2008)

v rámci svého žánru perfektní, 5-