Iron Man 2 (2010)

Na tyhle filmy přesně chodím do kina. Potřebuju se zasmát. Potřebuju vidět akci. Potřebuju dobrej příběh. Potřebuju dobrý herce. Potřebuju dobrou hudbu. Potřebuju slaninový brambůrky. A taky potřebuju, aby odteď všude hrál Robert Downey Jr.

Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

Ať žije dementní humor rozdělený do šesti dílů. Nejklasičtější klasika ze všech nejklasičtějších klasik.

Sedm (1995)

Mad. Creepy. Awe7ome.

Podfu(c)k (2000)

Nejvtipnější scéna přepadení sázkové kanceláře vůbec.

Mikulášovy patálie (2009)

Jako bych ten film četl. Skvěle seskládané příhody z knih tak, aby tvořily nepřetržitý celek. Bál jsem se, ale film o Mikulášovi (mimochodem herci všichni tak, jak jsem si je představoval!) naprosto předčil má očekávání. Nezbývá mi, než se těšit na DVD. A tentokrát i s dabingem, který byl perfektní. Hvězdička za hvězdičkou.

Donnie Darko (2001)

Ten králík mě děsí jak za mlada. Perfektní film!

Klub rváčů (1999)

Twist´n´twist! Geniální nápad, se kterým se ani omylem neztotožňuju. A přece...

Requiem za sen (2000)

=-o tohle se v novinách nedočtete a ve škole vám to nepustí. Není to ironie?

Vzhůru do oblak (2009)

Pixar umí! Jen mě trochu zaráželo, že jsme se v kině smáli jen dva. Já a moje kamarádka. A malý děti skoro vůbec.

Český sen (2004)

Holá skutečnost je nevyčerpatelná studna nápadů a když se do studny spustí chytré hlavy se smyslem pro humor, může z toho vzejít třeba tento dokument. Bylo to skvělé, zaměsnalo mě to na celý večer přemýšlením a naštvaně jsem se strefoval do lidí, kteří projekt nepochopili. A stěžovali si na kameru. Cheche, sráči.