Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál)

Coben na Netflixu po sedmé. Sestupná tendence kvality bohužel pokračuje. Nevěrohodné postavy, chaotické skoky děje, dobrá předloha nedokáže zázraky. 55%

Šógun (2024) (seriál)

Vizuálně dokonalé absurdní drama. Těžko pochopitelné, jako obvykle. 85 %

Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Záhada Djatlovovy výpravy přenesená do aljašské noci mezi dobře živené a trvale na..ané místní obyvatele všech barev, sexuálních orientací a tetování.

Ještěr (2023)

Atmosférická vzpomínka na Charlese Bronsona. Obsahově klasika, formálně dokonalost. 85 %

Nech svět světem (2023)

Skvělá atmosféra, napětí, zvuk, nápad, tu a tam zbytečně řeči. Spoiler: Po světě už jsme si udělali dost nepřátel, třeba se jich teď několik spojilo. Říká americký patriot Kevin Bacon. 80 %

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Už kniha mě zklamala, netypický Reacher. Ten typický pracuje vždy samotářsky, jen občas se spojí s Neglyovou nebo nějakou jinou kráskou z bezpečnostních služeb a spravedlnost nastoluje s minimem svědků. I druhá řada mě zklamala: moc řečí, nesmyslné honičky, a až moc nesmrtelných hrdinů. Ten má být jenom jeden, Ritchson je ten pravý. Doufám, příště pojede podle lepšího scénáře. 55%

Volha - FOXTERIÉRY (2023) (epizoda)

Vizuálně věrné sedmdesátky slisované a spláclé do vulgarity, sexu, alkoholu a StB. 65%

V ráji (2023)

Výborný nápad, napětí až do konce, přehnané dějové kotrmelce, bizarní východní Evropa, jako obvykle. 70 %

Advokát - Série 1 (2022) (série)

Connellyho knihy mám moc rád, i seriál mi zpočátku dělal radost, během posledních dílů čtvrtá hvězda zhasla. Roztříštěnost, nevěrohodnost, nadpozemská chytrost, nepříjemně sebevědomé a robotické chování všech postav. 70%

Athena (2022)

Zase jedna názorná ukázka soužití různých kultur. Dokonalé záběry, některé scény na hranici snesitelnosti. 70 %