Život po životě (2010)

Vím, že to většině diváků bude připadat hloupé, ale pro mě - nejemotivnější film co jsem zatím viděla. I never held you, but I feel you. You never spoke, but I hear you I never knew you ...... and I love you.

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Tak seriál o kombajnech jsem třeba ještě nikdy neviděla, takže bych to hned nezatratila. Jako jasně střídá se tam sice jenom pár lokací jako ubytovna, pole a míhající se kombajny, jídlo. Svačině je třeba věnován jeden celý díl, nechápu co měli proti pribináčkům vždyž je to ňamka ale zpátky k věci soudruzi. Jo ještě a pak jakože nějaký ten problém aby se něco dělo. No a pak popojedou a ten koloběh jede nanovo. Hartl tam možná hraje trochu trotla, ale milýho trotla. Jinak soudruzi pozor ať vám nedojdou řemeny, protože bez řemenů prostě nemůžeme. EDIT: Ne beru zpět není trotl je úžasnej :) EDIT: Nic proti opakující se hudbě ale soudruzi jsou i jiné tóny.

Chirurgové (2005) (seriál)

Řeknete si další seriál z nemocničního prostředí - nuda. Ale chirurgové jsou jini. Pro mě jsou všechno jenom né nuda. Smích, radost, strach, šok, vztek, soucit, smutek, slzy. Můžete zažít celé spektrum emocí. Příběhy lidí .... příběhy obyčejných lidí v bílých pláštích, kteří se snaží zachraňovat životy ... někdy i ty své .... a někdy se to nepovede, ale to je život. A to vše podkreslené nádhernou hudbou. ("Chirurgové - zlomyslní, agresivní, nezastavitelní, ale chtete je mít na blízku, když jste fakt v háji")

Počátek (2010)

Wake up Neo ... ne moment to bylo v něčem jiném. Znáte ten pocit když se vám něco zdá a vy si nejste jistí jestli je to jenom sen nebo jestli už jste se probudili. Někdy je opravdu těžké to rozlišit. Představte si, že by se vám mohlo zdát přesně to co chcete, představte si, že byste mohly dokonce vstoupit do snu někoho jiného. Představte si, že byste ho mohli přesvědčit, aby udělal co chcete v tom skutečném světě. Nebo si to nepředstavujte a kouknětě na počátek. Když se vám zdá něco krásného chtěli byste, aby sen pokračoval navěky. Když se vám ale zdá nějaká noční můra nepřejete si nic jiného než se probudit. Ale co když to nejde...

Americký zločin (2007)

O tom, co dokáže jedna lež. O tom, co dokáže zbabělost přiznat vlastní chybu. O lhostejnosti ostatních. O krutosti. O beznaději. O lidech. O penězích. O tom co dokážou fámy. A o jedné šílené paní. Děti jsou kruté, protože jim to dospělí dovolí. Protože jim ukáží jak na to. A to to byl jen film, satan ví, co za zvěrstva se tam děla ve skutečnosti.

Critters (1986)

V dobách minulých mě tento "horor" vyděsil skoro k infarktu. V dobách přítomných ho beru jako dobrou komedii na odreagování. Jedna věc se mu ale upřít nedá. Přivedl mě na tu správnou cestu - cestu hororu.

Klub rváčů (1999)

Parta chlápků tráví čas tím že se snaží vymlátit si duši z těla. Proč? no inu baví je to. Pak se to trochu zvrtne a začnou vyhazovat domy do vzduchu. Proč? no nuda je hold svině. Takhle část mě moc nebrala no hold nemám koule a tak mi představa rozmlácenýho ksichtu nepříjde až tak fascinující. Celou dobu jsem si říkala že by byla celkem sranda kdyby se hlavní hrdina co trpí nespavostí na konci filmu probudil, ale překvapil mě chlapec a zvrhlo se to trochu jinak než se původně zdálo jinými slovy konečně to začně být o něčem. Na závěr trocha ženského pohledu na věc - Jared Leto vypadá jako blonňák fakt příšerně.

Heartless (2009)

Takže o čem že to vlastně bylo? O tom, že svět stojí za hovno dokud nepotkáte lásku a když ji pak potkáte tak zjistíte že stejně netvá věčně a jediné co trvá věčně je utrpení a svět zase nedává smysl a je na hovno? O tom, že každý dokáže zabít? Nebo tím básník chtěl řict něco úplně jiného? Ale ať už to bylo cokoliv, bylo to celé depresivní ... ale svět mimo filmy takový prostě je, takže vlastně nic nového pod sluncem. Člověk lituje jenom toho, co neudělal. Já nelituju, že jsem se na ten film koukla, jakožto celkem depresivní človíček to pro mě byla celkem lahůdka. Ale chápu, že to asi nebude film pro každého a žádný "kultovní" snímek z toho nebude.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Když jsem to viděla poprvé dala jsem tomu "jen" **. Ale rozhodla jsem se tomu dát ještě jednu šanci, když je to tedy ten kultovní snímek, jak to tady všichni do nekonečna omílají - ať už to slovo znamená cokoliv. Po druhém shlédnutí si říkám co jsem to tenkrát sakra brala, že jsem tomu dala tak malé hodnocení. Ona je to vlastně celkem dobrá komedie, takže přihodím ještě *. Ikdyž za ten tanec Travolty si to zaslouží ještě jednu.