Zúčtování (2016)

Po dlouhe době super film. Důraz na detail, skvělý scénář a prolínání dějů, skvěla akce prostě 4,5 *. Hudba by mohla být o stupeň lepší jinak top co sem za poslední dobu viděl

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Snydrovy filmy vetšinou hodnotím kladně ale tady mi příjde že trochu přesřelil. Nevtáhlo mně to vubec do děje, komiksově ani scenarisaticky, je to prostě nevstřebatelný kompot. Co se týče propracovanost postav, efektů a děje je to velké zklamání. Tento film mi prostě nenabídne nic.

Warcraft: První střet (2016)

Kostymy epic, jinak malo propracovane postavy a dej moc predvidatelny chybela mi tam trochu nejaka pridana hodnota lepsi nez 3* ale na 4* to neni

Paralelní světy (2012)

super námět ale spackaný film s borkou co umí hrat jen tydle ty spidermanovské srance. Někomu se to asi může líbít ale ja sem rád že to do té skupiny nepatřím

Chappie (2015)

Scénář má strašně velký potenciál, škoda že detaily nejsou propracované a z pozice režie mám místama pocit jak kdybych se díval na kvalitní sci-fi bez výčitek a o 2 minuty později se dívám na totalní sračku, škoda toho. Koneckonců bavilo mně se na to dívat a celkově sem spíš spokojen proto 3*

Paddington (2014)

vtipne, dumyslne, anglicke, rodinne skvělé detaily! snad jen nechapu proč to není nad 80%

Zmizení (2013)

ukázkový nenásilný triller není překombinový neskutečnou škalou super dojebu co by se mohly stát a přitom sem se nemohl jít ani vysrat jak to bylo napínavé, navíc i moje přitelkyně která bere filmy k večeru jako důvod ke rychlejšímu usnutí nedokázala usnout což u mně v důsledku udělalo ze 4apul hvězd 5

Thor: Temný svět (2013)

Mám pro komiksové filmy slabost ale jak už to bývá pokud se podíváte na trailer tak vesměs o to nej ve filmu příjdete proto jsem se na trailer nedíval a přijemně mne překvapily vtipné scény i délka filmu. Ba naopak mohli víc ublížit kladným hrdinům ať to není takový slaďák jak spiderman. Až ná drobné nedostatky jsem spoko proto hodnotím 5* (spodní hranice)

Velký Gatsby (2013)

Soundtrack obdivuhodny proste 150% za to, celkovy dojem sice neni perfektni ale i tak patří tento film k těm lepším

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Děj vicemeně o ničem prostoduchy akční film, ale s takovým nabojem který mně donutil tento film přímo hltat výsledkem je pro mně více jak 5* scott adkins je pro mně novodobý akční hrdina spolu s tomem Hardym.