New Police Story (2004)

Kdo by čekal komedii, jak je u Chana zvyklý (v žánrech je komedie uvedená), bude asi zaražen některými poměrně drsnými scénami v první části filmu. Za to -1/2 hvězdičky. Na druhou stranu jsem se dost bavil a v druhé části i zasmál. Akorát ten konec byl už trochu přeplácaný...

Spider-Man (2002)

asi to není můj styl...

Futurama (1999) (seriál)

takoví sci-fi Simpsons. Rok 3000 nabízí množství situací, které v Simpsnech nešly použít. U mě lepší než Simpsons.

Maléry pana Šikuly (1999)

Prostě komedie. "Asi jsem se spletl v desetinné čárce", "Vyhodili ho už před x lety" :-) Já se bavil

Mezi námi děvčaty (2003)

u tohohle filmu jsem vrněl blahem, přesně, jak to mám rád. Trošku pomalejší rozjezd a pár scén typu, který moc nemusím (vystoupení v TV) to nemohlo zkazit.

Věc (1982)

starý, dobrý horror, ne jako ty dnešní hovadiny. Opravdu jsem se bál a bál jsem se takovým tím příjemným způsobem.

Star Wars: Revelations (2005)

zajímavé hlavně tím, co se dá natočit s malým rozpočtem. Ovšem volba některých herců nebyla moc šťastná...

Tajemství vesmíru (1998) (seriál)

proč to tady má vyplněné: sci-fi? Je to populární formou podaný dokument, něco jako naše Okna vesmíru dokořán, ale asi s trochu větším rozpočtem. Čímž ani náhodou nechci shazovat Okna... Kdo se o vesmír zajímá a přitom vlastně moc neví, nebojí se trochy fyziky, pro toho je to výborný dokument. No a pro nás, kteří máme za sebou Okna vesmíru dokořán, případně ještě něco navíc, je to hezké připomenutí, osvěžení toho, co už známe. U mě super.

Přeber si to (1999)

první díl je dost dobrá komedie. Proč by manželka nemohla dělat to, co milenka - protože tou pusou pak líbá naše děti! :-)

Propast (1989)

výborný film, sice nehorázně dlouhý, ale s rozvnoměrně rozprostřenými zvraty (ale ne předvídatelnými), takže nudit se rozhodně nebudete