Hvězdný prach (2007)

akce, humor, romantika... já se bavil skvěle

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Sci-fi "rodinného typu", s příjemným humorem, adekvátní akcí i trochou romantiky. Jediné, co mně trochu vadí, že prakticky každý díl je podle scénáře záhada, falešná stopa, správná stopa - ale dá se to přežít :-)

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Osobně jsem odcházel z kina hodně zklamaný, asi jsem čekal něco blíž třetímu dílu...? Měl jsem pocit jako z filmu v TV, ne jako z velkofilmu, na který se čekalo tak dlouho. Znovu bych na to nešel.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Já osobně jsem z kina odcházel maximálně spokojený, dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Porce přiměřené zábavy, bez nějakých hlubokých myšlenek, sem tam trochu humoru, hodně akce... Sice mi to přišlo trochu slabší, než dvojka, hlavně mně chyběla ta monumentálnost, ale přesto, pokud nečekáte nemožné, myslím, že budete spokojeni. Nesmíte hledat chyby, ale koukat na pohodový film :-)

Božský Evan (2007)

Já osobně se výborně bavil. Je to jednoduchý film, ale zatímco na první film s JC jsem se nedodíval, tak tady s chutí. Uznávám, že pohled na zvířátka hrál velkou roli, ale nepovažuju to ani náhodou za ztracený čas. Velmi oceňuju spíše jemný humor a laskavé podání. Pohodový rodinný film.

Příšerná tchyně (2005)

Vydržel jsem asi do poloviny, přišlo mně to celé jakési spíš trapné, než směšné.

Lokomotiva Tomáš (1984) (seriál)

Pro mě naprosto úžasný seriál s jemným humorem, který nepotřebuje násilí, aby byl zajímavý, prostě bez výhrad. Mašinky se chovají jako lidé, hrají si, občas trochu zlobí, jsou ješitné, hodné, prostě pohádky se šťastnými konci :-) Díváme se na to s dcerou doma všichni :-)

Farscape (1999) (seriál)

jeden z nejlepších sci-fi seriálů, kde hlavní postavy nemají k dispozici ani tak skvělou techniku, jako např. ve Star Treku, ale také se nesnaží zachránit vesmír, ale jen přežít. A ani omylem se nesnaží jít někomu příkladem :-) Seriál je kořeněný humorem, ale rozhodně to není komediální seriál s natočeným smíchem! Prostě silně doporučuju k shlédnutí.

Farscape: Mírová operace (2004) (TV film)

Naprosto skvělá podívaná a až na úplně záverečnou scénu důstojné zakončení jednoho z nejlepších sci-fi seriálů

Slonisko a Medvídek Pú (2005)

pro mě osobně spolu s Prasátkovým velkým příběhem nejlepší díl - hrozně chytlavé písně a příběh, který pohladí po srdíčku