Jedlíci aneb Sto kilo lásky (2013) odpad!

Magnusku, Ty jsi hovado. Babovřesky jsou proti téhle sračce balzám na duši a lukrativní komedie. Hodnotím aniž bych film viděl celý (vím, to se nedělá), ale víc než 33 min jsem v sále nevydržel.

Čarodějův učeň (1977)

Totální depka v podání Karla Zemana. Větší depka mezi českými díly už je jen Ecce Homo Homolka, ale tam to nebyl záměr.

Juno (2007)

Krásný a milý filmeček. Oba hlavní hrdinové jsou úžasní a neuvěřitelně přirození. Jo a nohy Michaela Cery to je fakt masakr:-)

Skyfall (2012)

Sam Mendes udělal z Bonda jiného Bonda. Fyzicky i psychicky, na alkoholu závislého a o sobě pochybujícího starýho psa. Pro někoho zklamání a pro někoho přínos. Jsem ten druhý případ. Nad to všechno to byl fakt akční nářez.

Pepek námořník (1980)

Robin Wiliams jako Pepek Námořník --> v Americe je možné všechno.

Okamžik vyzrazení (1974)

Asi nejslabší Siegoelovka co znám. Napětí je v ní po skrvnu, jsou tam hluchá místa a obecně jsem se dost nudil. Snad jste na tom byli jinak...

Nevinné lži (2013) (seriál)

1. Díl - Pod Hladinou 65% 2. Díl - Lež má rozbité auto 72% - nebýt Dykova hereckého výkonu dal bych i lepší hodnocení. Výborná Čvančarová. Vojta Kotek to zvládl a pro mě to nebylo překvapení, měl jsem možnost vidět jeho krátkometrážní prvotinu a ta byla ještě lepší. Mohl by z něj být český Ben Afleck - mizerný herec a výborný režisér. 3. Díl - Druhý dech 85%. Skvělý Langoš. 4. Díl - Hvězdička- Zatím jasně nejhorší. Suchánek a Voříšková fakt nejsou herci. 45%. 5. Díl - Klukovina. Velmi dobrý, velmi depresivní. Dobří mladí herci a skvělý Taclík a Liška. 80%

Umění smrti (1989)

Thriller jakých vznikli v USA tisíce. Ničím nevybočuje z průměru. Ale je to slušná, odpočinková podívaná. V roli záporáka mladý Doug Savant, které ho pak známe z komerčních seríálů pro holky Melrose place či "Zoufalky".