Válečné hry (1983)

Dneska už ten film působí strašně roztomile, ale právě v tom je jeho kouzlo. Bavil sem se slušně :). Broderick je tu celkem vtipnej, což oceňuju o to víc, že ve většině rolí mi připadá jako suchar a Ally Sheedy opět moc pěkná.

Dexter (2006) (seriál)

Viděl jsem jen pár na sobě nesouvisejících epizod, tak se moje hodnocení asi musí brát s rezervou, ale že bych z toho nějak uchcával, to se říct nedá.

Sezóna zabíjení (2013)

Škoda toho debilního scénáře. Oba váleční veteráni měli asi tak milion příležitostí toho druhýho zabít, místo toho řešej blbosti (no spíš Travolta), dokud jeden z nich toho prvního nějak neoblafne a dá mu na kasu...a takhle je to na střídačku skoro celej film. Moc se mi nelíbila ani kamera, která působila dost sociš a celý to působí tak nějak lehce lacině + k tomu packal Mark Steven Johnson, kterej z toho nedokázal vydolovat snad ani jednu vyloženě napínavou nebo poutavou scénu. Stejně ale byla radost dívat se na slušně hrajícího Travoltu (sice sem mu nevěřil tu část, kdy mluvil o svý rodině a k tomu mi průběžně připomínal mrože, ale jinak nezahrál špatně) a hlavně De Nira, kterýmu jsem fandil. Pokud máte chuť na slabou kopii původního Ramba, do toho, ale moc od toho nečekejte. 5/10

Elysium (2013)

Je to takovej dražší District 9, kde místo mimozemšťanů jsou zkrachovalci a Los Angeles vypadá spíš jako Johannesburg. Udělaný to bylo pěkně, taková poctivě řemeslná špinavá práce, ale jinak sem z toho zas až tak odvařenej nebyl. Každopádně Sharlto Copley byl hustej.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Rozhodně nápaditě zrežírované, ale Michael Cera je pro mě totálně nudnej kašpar, kterej v mejch očích zabije skoro každej film (možná krom Superbad). Ale má to pár super scén a aspoň v tom hrajou dobrý songy a jsou tam skvělí herci ve vedlejších rolích (krásná Mary Elizabeth Winstead, z jejích bejvalejch mě nejvíc dostal asi Chris Evans).

The Jay Leno Show (2009) (pořad)

Jay Leno neni takovej husťák jako Conan nebo Crag Ferguson, ale když má dobrý hosty, dá se na to dívat.

VyVolení (2005) (pořad)

1. série mě i celkem bavila, ty další jsem nesledoval.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

No že bych z toho nějak uchcácal blahem, to se říct nedá. Za ty prachy to šlo udělat podle mě líp (i podobně ladění první Muži v černém působěj tak nějak mnohem dražšim, výpravnějšim a celkově víc blockbusterovym měřítkem než tohle), dyť všechna ta monstra vypadala strašně lacině, nemluvně při přestřelkách nebo bitkách. Bylo tam pár dobrejch fórků, ale zbytek celkem nuda. Jeff Bridges byl dobrej (mluví jak kdyby měl permanentně v držce nasráno, ale přišlo mi to celkem vtipný a hodilo se to k němu), Ryan Reynolds normální a celkem překvapila i Mary-Louise Parker. Víckrát už to ale neuvidim. 50%

Hitman (2007)

Neni to vyloženej průser, ale v rukou lepšího režiséra to mohlo dopadnout mnohem líp. Hodně zachraňuje Timothy Olyphant, kterej je rozhodně lepší volbou než rádoby cool drsně šeptající Statham. Akční scény ušly, ale že bych z nich nějak extra uchcával to ne. Docela se mi líbila Olga Kurylenko, ostatní herci absolutně nevýrazní. Stačí to vidět jednou, ale nenudil jsem se moc.

Divočáci (2007)

Dobrodruzi z velkoměsta v novém hávu. Nedá se říct, že by to byla nuda, ale že bych se vyloženě bavil, to taky ne. Pobavili mě Tim Allen a Martin Lawrence, Travolta tu má hrozně korpulentní hlavu a Willam H. Macy hraje až moc velkýho kašpara. Potěšil Ray Liotta a jeho banda motorkářů.