Matilda (1996)

Tak takovou ředitelku bych teda mít nechtěl.

Agent z Panamy (2001)

No jako z tohodle filmu jsem byl neuvěřitelně upocenej, neboť se to odehrávalo v Panamě (moje filmově neoblíbené prostředí) a zase tam všichni ti lidé chlastali a řvali (no prostě Jižní Amerika). Jediné, co tu stojí za zmínku, jsou herci, jimž vévodí Geoffrey Rush. Pierce Brosnan je spíše jen docela cool a vlastně jen krom toho, že dělá držky a svádí ženský, tam toho moc nedělá.

Torrente 2 - mise v Marbelle (2001)

Vydržel jsem u toho dvacet minut, pak už jsem muslel, že se z toho pobliju, protože něco tak nehorázně vylízaného jsem ještě neviděl.

102 dalmatinů (2000)

Slabší než jednička, občas i docela stupidní, ale nakonec docela příjemně koukatelné.

Roboti (2005)

Z 3D animovaných filmů mě to bavilo tak nějak nejméně, zasmál jsem se u toho asi tak jednou, ani to ve mně nevyvolalo tu dobrou náladu, jako se to daří jiným animákům a vlastně jsem se u toho skoro furt nudil a dokonce u toho v kině asi čtvrt hodiny prospal.

Maska (1995) (seriál)

Pokud je to ten půlhodinový animovaný seriál, co myslim, tak je to vážně něco.

Daredevil (2003)

Debilní efekty, debilní výkony Bena Afflecka a Jennifer Garnerové, debilní duelové souboje, debilní scénář s tupými dialogy (Daredevil s teplým hlasem na nějakýho kluka - Já nejsem ten zlý, chlapče) a skvělým Michaelem Clarkem Duncanem, kterej ale není moc bílej (jako ten v komiksu). Jediným skutečným kladem filmu tak zůstává Colin Farrell, který byl ale bohužel setřen a na plátně se tak objevoval jen minimálně (i tak sem ale doufal, že tlustý držce jménem Affleck nakonec nakope prdel).

Let 535 (1999) (TV film)

Pokud je to ten film o tom, jak v něm letí Boeing 747 (nebo co) asi s pěti pasažéri, co jsou v hajzlu, tak to je strašná blbost.

Útěk z Alcatrazu (1979)

Skvělý film, prostě klasika (i když co vim, tak to hodně lidí nezná, což je chyba). A navíc v tom kromě skvělého Eastwooda hrají i další z mých nejoblíbenějších herců - Fred Ward a Danny Glover.

Jackass: Film (2002)

Vynikající podívaná, i když pro mnohé je to vzhledem k tomu, že to je neuvěřitelné masochistické, asi tvrdý oříšek.