Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
37 fanoušků
/ 26 bodů
Drsan40
David Lorenc
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Dělám všechno možné
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Krimi
Dokumentární
film
TV film
seriál
pořad
koncert
USA
Velká Británie
Francie
Československo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Columbo
(1971)
Jump Street 21
(1987)
Kauzy z Bostonu
(2004)
M*A*S*H
(1972)
Frasier
(1993)
Opičí král
(1986)
Randall a Hopkirk
(1969)
Myšlenky zločince
(2005)
To je vražda, napsala
(1984)
Profesionálové
(1977)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
26 bodů
Fanklub
(37)
slatkac
LTeez
milo_wade
Savel
LaSandra
sumik
RSS
Agnes_cz
angar
Souvato
milfi19
katu147
elisaw
Funferr
Trend88
MetalMulisha
MMpb
Phate72
Haskis
wishmaster_siky
předchozí
1 - 20
další
Časové pásmo bylo změněno