Fantom Paříže (2001)

Zajímavý film, který má v sobě to, co od filmu tohoto typu požaduji....napětí, tajemno, akce... Dlooooouho sem si musel počkat než se celý příběh rozmotal a odkryl hlavní podstatu a závěr byl více než zajímavý. Za mne 4* a doporučuji koukat takhle v podvečer. Má to pak víc šťávy :-)

Daredevil (2003)

Ne, že by mu člověk nefandil, ale v záplavě Supermanů, Iron Manů, X- Menů a jiných Manů, mi tato postava zhrzeného slepého právníka/obhájce přišla ubohá. Uhrančivý byl pouze C. Farell, kterému ta 'tečka' uprostřed slušela. Tento film nezachránila ani J. Garner ani latexový obleček B. Afflecka. Prostě ne....

Na kometě (1970)

Nedokážu ani říct proč, ale já se prostě nebavil a nudilo mne to. Nic proti panu Zemanovi, ale moje očekávání byla napoprvé veliká a asi proto sem byl zklamán. Třeba napodruhé změním názor, ale pro tentokrát pouze 2*.

Jánošík I., II. (1963)

Asi nejlepší zpracování Jánošíkovi legendy. Kdo na konci neuroní slzu, nemá srdce :-)!

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

V mých očích asi jedna z nejlepších komedií v historii české kinematografie. Většina národa starší 25 let dokáže odrecitovat nejen 'Jak lvové bijem o mříže', ale většinu dialogů ve filmu a to si myslím, že o moc filmech zase až tak říci nejde. Pro mne jednoznačně jeden z pěti nejlepších českých filmů!

Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)

Určitě se jedná o film, který mezi lidmi zlidověl a spoustu povedených hlášek typu ('Trvám na opakování ceremoniálu!, Neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš apod') používáme doteď. Nevím však proč, ale v mých očích nedosahuje úrovně Marečka nebo Špenátu... dávám pouze 3*.

Snowboarďáci (2004)

Jeden z prvních týnejdžrovských filmů...vlastně takový průkopník po kterém se otevřeli dveře dalším již méně povedeným filmům jako Rafťáci nebo Experti. Asi to není film na který by člověk chtěl koukat vícekrát, ale poprvé jsem se bavil a nebál bych se to doporučit komukoliv, kdo se chce zasmát.

Hoří, má panenko (1967)

Když jsem tento film viděl poprvé nebo podruhé, tak jsem moc nechápal, proč se lidem líbí, proč se mu rodiče smějí...přišel mi spíše trapný a neuhlazený. Časem jsem však pochopil, že hlavně tohle je jeho hlavní přednost a musím uznat, že teď když na tento film příjde, tak se neskutečně bavím. Doporučuji každému vyzrálému filmovému fanouškovi.

Což takhle dát si špenát (1977)

Báječná, skvělá a zábavná česká klasika s úžasnými českými hereckými legendami. Asi se nenajde moc lidí, kteří by nevěděli o co tady GO, takže není potřeba se více rozepisovat. Prostě bomba na pobavení!

Princ z Persie: Písky času (2010)

Člověk si musí odmyslet nic moc zajímavý příběh a pak může být spokojený. Přesně tak jsem to udělal já a tak jsem se při sledování tohoto filmu opravdu bavil. Nádherně vytvořené prostředí (jen škoda, že neexistuje v reálu), J. Gyllenhaal konečně vypadá jako chlap (i když Zkrocená hora ve mne stále zanechává divný pocit) a krásnější herečka než G. Arterton snad v současnosti neexistuje (nevěřil jsem, že by mohla být ještě hezčí než v Souboji Titánů). Pro pobavení a relaxaci super film.

Časové pásmo bylo změněno