Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Akce, hezká asitka, spousty fórů sama na sebe. Vše co jsem čekal a vše co tam mělo být. Velká spokojenost. Ale upozornění, nic víc nečekejte. Pokud máte rádi akci, nudit se rozhodně nebudete. Jinak dvojka je v podstatě stejná jako jednička, nic méně není zbytečná.

Hunger Games (2012)

Hodně nelogických věcí, nedotažeností ve scénáři a vykrádačka skvělého japonského filmu Battle Royale. Amíci zase jednou něco nedomysleli. Když se podíváte na originál, uděláte líp...

Top Gear (1978) (pořad)

Nejsem fanoušek aut a stejně to sleduji a baví mne to.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Mohla to být skvělá podívaná, kdyby to nebyla totální slátanina. Scénář nedotaženej, zkratkovitej a postavy opravdu velice zvláštní. Navíc spousta blbostí a to, že pan prezident loví upíry nepočítám. Jediné na co nemohu nadávat je akce, ta tam byla, za to jsou ty dvě *. Jinak znovu to už vidět nemusím... Čekal jsem víc. Škoda.

Amazing Spider-Man (2012)

Upozorňuji, že můj komentář je pln SPOILERY!!! A znovu se ptám proč?? Ten film se jmenuje Spider-Man ne Peter Parker, tak proč tam většinu filmu běhá bez masky. To mi vadí asi nejvíc. Druhá věc, proč jen tři hvězdy?? Ten konec. WTF? To bylo podle mě přehnané (myslím tu věc s jeřábníky a bolavou nožičku). Jinak bitva byla epická a toho kapitána, který hrdinsky vstoupil na scénu se slovy, že Petr není sám jsem radši přehlédl. Na druhou stranu musím pochválit triky a líbilo se mi jak ten film plyne, ani chvilku jsem se nenudil. Dle mě to je lepší než původní "Spíďa" a po opravdu špatném venomovi je tu konečně pravý záporák, který se tradičně ke konci obrátí na stranu dobra, ale což, vždyť je to Spider-Man.

Kamarád taky rád (2011)

Je to dobrý, vtipný a i zábavný, Mila Kunis je kočka, ale posledních dvacet minut filmu je opravdu dost špatných. Velká škoda, ale i přesto na odlehčení doporučuji. Já se zasmál .

Kurýr 3 (2008)

Až na příšernou kameru při soubojích to celkem jde. Jo, člověk se občas nudí, ale jde to odpustit, ale co mi hodně vadí je ta ženština vedle Stathama (v jedničce byla lepší), dal bych tam nějakou hezčí a mě by potěšilo, kdyby byla žlutější (nemyslím aby měla žloutenku). Je to akční většina věcí, asi fyzikálně neproveditelné, ale co, vždyť je to film.

Kurýr (2002)

A to jen tak tak.

Prometheus (2012)

Největší zklamání roku. Nevěřím, že tohle pustili ven, je to nedodělané a nedává to téměř žádný smysl. Hrozná slátanina a příšerní herci. Už nikdy víc.