Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Pohádka
  • Akční

plakát

Kouzelný šíp (1998) (TV film)

Jedna z nejpitomějších pohádek, jaké jsem kdy viděla a snad nejtopornější a nejméně zajímavý a přitažlivý princ, jaký se v pohádkách objevil. Kalhoty visící na jeho plochém zadku a hrozně kozačky na podpatku...brr, ale hlavně hraje naprosto strašně. Až se nechce věřit, že by měl mít geny dvou výborných herců. A ten závěr, kde brácha hlásí, jak rád se vzdá trůnu. Nevěděla jsem, jestli se mám smát nebo si ťukat na čelo. Ale Věra Galatíková byla bezva a Janě Preissové tu její nadpozemskou dobrotu taky člověk věří, takže za tyto paní herečky dvě hvězdy.

plakát

Policajt nebo spratek (2014) (TV seriál)

Baví mě to, jen mi lezou na nervy ti dva policajti. Chápu nevraživost vůči zbohatlickému spratkovi, kvůli jehož aroganci to jeden mohl těžce "odsrat", ale v šestém díle už mi ta jejich zarputilost přijde spíš blbá. Jinak se mi to opravdu líbí a určitě dokoukám.

plakát

Jak se zbavit nevěsty (2016)

Já jsem dostala to, co jsem chtěla. nenáročný film na nedělní večer.

plakát

Einstein - Případy nesnesitelného génia (2020) (TV seriál)

Po prvním díle tři hvězdičky a těším se na další díl, protože mě prostě baví Vojta Kotek. Jak jsem ho moc nemusela, poslední cca dva roky se mi líbí čím dál víc. A Anička Polívková je moje oblíbená herečka.

plakát

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)

Miroslav Donutil, krásné mimčo a sem tam vtip. Jinak otrava. Seriál celkem fajn, film se mi nelíbil a na rozdíl od většiny lidí tady se mi Elizaveta Maximova hodně nelíbila. Ne vzhledem, samozřejmě, nebavilo mě její hraní, přišlo mi, že to neumí. Ale možná to tak bylo schválně. Takže dvě hvězdičky jsou až až. Ono to vážně šlo do kin?

plakát

Žáku Kašíku, nežeň se! (1985) (TV film)

já jsem se tedy parádně bavila, kreace věch zúčastněných mě mnohokrát rozesmály. Ležím po očkování s horečkou a zimnicí, tak mi to pořádně bodlo. Jasné 4 hvězdičky.

Přes prsty (2019)

Petra Hřebíčková není moje nej hérečka, ten zbytek mě taky moc nebral, ale přiznávám, občas jsem se zasmála nahlas. Přesně vím, kdy to bylo: několikrát perly Jiřího Langmajera, lehce ezo Vojta Dyk po návratu z Albánie a ŠTĚPÁNEK KOZUB. Dala bych dvě hvězdy, ale za Jiřího Langmajera a dokonalého Štěpána, který tam byl sice chvíli, ale nikdo si ho nemohl nevšimnout, jedna hvězda navíc.

Šeptající fantom (1975)

Tak to opravdu nešlo, ani slovenština a nostalgie po bratislavských pondělcích to nezachránila. Ale bylo fajn vidět zase pány Kvietika, Hubu, Dibarboru, Sylvii Turbovou, Zdenu Grúberovou a další slovenské herce. Dvě hvězdy., ať nežeru. :-)

plakát

Vrah jsi ty! (2003) (TV film)

Výtečná záležitost.

plakát

Dvě Cecilky (1969) (TV film)

Tak jsem dnes tu pohádku viděla poprvé na youtube.com a je naprostou kouzelná! Krkonošské nářečí mi vůbec nevadilo, znělo přirozeně a všichni herci byli báječní. Okouzlující, krásná Hana Maciuchová si to Kubíčkem zopakovala v mých oblíbených večerníčkovských Krkonošských pohádkách, na které jsme vždycky koukali celá rodina. Malí, velcí, všichni. :-)