Obchodník se smrtí (2005)

Zbožňujem takýto druh filmov. A keď je v nich ešte obsadený Cage, viem, že mám o zábavu postarané. Naviac v tomto prípade navŕšené o ďalšie zaujímavé herecké mená. U mňa na jednotku aj keď som si vedomí, že to tak nemusí byť u každého.

Obchodník s hrůzou (1993)

Velmi mile prekvapenie. Predlohu od Kinga som sice necital, ale film ako taky ma (minimalne druhou polovicou) dostatocne zaujal. Max von Sydow je vyborna volba do role diablovho komplica. Vdaka nemu a statocne sa drziacemu gradovanemu pribehu sa je stale na co pozerat. 70%

Obojek (1991)

Celkom lacná, ale v niektorých momentoch predsa len zábavná televízna jednohubka. Ako oddychovka úplne v pohode.

Obyčejní lidé (1980)

strasne tazke filmove susto. okrem toho, ze mam po zhliadnuti tohto filmu celkom slusne depky, je treba uznat a do nebies vychvalit roberta redforda za skvelu robotu. debut ako sa len tak lahko nevidi. pribeh filmu obycajni ludia vo mne dokazal vyvolat neskutocne emocie, strach, lutost a hlavne obdiv. zazitok je to vsak este silnejsi vdaka vybornemu timothymu huttonovi, ktory ma sposobom, ako predostrel svoju postavu totalne odrovnal.. zboznujem filmy, ktore so mnou akymkolvek sposobom emočne pohnu a nechaju ma este dlho po zaverecnych titulkoch premyslat. toto je urcite jeden z nich. a tie styri oscary v hlavnych kategoriach su viac ako zasluzene. klobuk dole. 90%

Ocelová pěst (2011)

Kiež by každá komercia takto hriala pri srdci! Tento rok boxerom, či už z mäsa alebo plechovým, praje. 80%

Odpískané (2008) (pořad)

Legendárne Tango s belasým psom Michalekom to nie je, ale v rámci možností postačuje. Len tá naša liga, to je kapitola sama o sebe!!!!

Odpor (2008)

Či už teraz Defiance alebo z neďalekej minulosti Schindlerov zoznam, to je jedno. Ja sa len pýtam, ako môže niekto po takýchto filmoch sympatizovať s náckami alebo ním aj byť, či dokonca hajlovať (pošťukanci na chate v Ilanove sa nerátajú) ??? Fuck of Hitler!

Od soumraku do úsvitu (1996)

to bolo maso!!!! som si vedomi, ze nie kazdy znesie davku tejto sialenosti..ale tarantinove pero je proste coool!!! perfektna zmena zanru v polke filmu na mna najprv posobila v style, co sa robi, ale potom som si uzival este viac ako v tej prvej hodinke.. je jasne, ze film rozdeli divakov na dve podskupiny, mna to suplo rovno najvyssie ako len mohlo!!! skvela vecicka..tarantino si boh, a tvoj kamos rodriguez tiez!!!