Horem pádem (2004)

Začiatok ešte vyzeral ako tak sľubne. Kto by nebol zvedavý, čo sa stane s malým čiernym zabudnutým bábom, ktoré chcú 2 typkovia predať? :P Jiří Macháček ako "tloska pliblzdený" František bol potom jediným svetlým bodom, a aj ten neskôr strácal svoje čaro. Scény boli príliš dlhé a aj keď v nich bol náznak humoru, človeka neskôr začali nudiť. Popravde ani som to nedopozerala. Takmer 20 minútová scéna pri stole ma bez výčitiek uspala. Nebyť tých svetlých chvíľok zo začiatku, dávam odpad! Takto mi to vychádza na 1 hviezdičku.

Immortal (2004)

Animácie boli FAKT podivné a troška mi to pripomínalo animáciu Sims dvojky (troška nepodarenú). Ale príbeh, aj keď niektorí hovoria, že bol o ničom, sa mi páčil. Zaujímavá predstava budúcnosti (podľa mňa troška pripomínajúca Piaty Element) a soundtrack úplné potešenie pre moje uši ;) Keby sa mi tento kúsok nepáči, hodnotím ho asi ako priemerný. Takto je to však za 4*. Musím ešte očekovať ten komiks, podľa ktorého to je a možno sa môj názor zmení.

Rebelde (2004) (seriál) odpad!

Až keď je človek nútený sa na takéto niečo pozerať bez možnosti prepnúť na iný kanál alebo čo i len počúvať tie stupídne konverzácie tak dokáže patrične oceniť dlhé 10-minútové reklamy. Ale počkať.. ono sú pre istotu skrátené. Toto by mali zakázať v čakárňach u doktorov a dovoliť len doma za 4 stenami obývačky so zavretými dverami a zabednenými oknami s upozornením "pozeranie na vlastné riziko!".

Nuda v Brně (2003)

Príjemná, podarená česká podívaná, ktorá jednoznačne zaženie skutočnú nudu v Brne!

Odložené případy (2003) (seriál)

Najlepšie spojenie krimi a drámy v seriáli. Skvelý nápad so zobrazovaním minulosti - prostredie, kostýmy, hudba - všetko dokonale ladí, či už je rok 1930 alebo 2000.

Vadí nevadí (2003)

Musím povedať, že toto bolo celkom sklamanie. Ústrednej hereckej dvojici nemám čo vytknúť, Marion aj Guillaume sú super.. ale ten príbeh bol celý nejaký postavený na hlavu. A síce záver bol aký bol, nepomohol už ničomu. A to, že Ameliu nemožno nahradiť, je každému jasné. Aspoň tie rôzne verzie La Vie En Rose boli príjemné na počúvanie :)

Krajina srdce (2002)

1.* za nádherne zychytenú prírodu 2.* za niektoré naozaj podarené vtipné scénky (jednoznačne vedie príhoda s mužom, ktorý zabil ženu :D) 3.* za chutne vyzerajúceho Michaela Sheena (taký nevinný detský výraz jááááj :)) (hudba ma moc neoslovila)

Kruh (2002)

I think before you die, you see the ring... Po toľkých rečiach, ktorými je tento film opradený som si so sestrou naň konečne našla čas (ako inak po Scary Movie 3 sme len komentovali, aké je to fest podobné). Čakali sme nejaké poriadne BUBUBU, preto sme si pozeranie nechali na denné svetlo. Nakoniec tam nič také strašné nebolo aj keď nás to tie necelé 2 hodky držalo poriadne v napätí. Samozrejme príbeh zaujal.

Špína Londýna (2002)

Myslím, že hocjaké pomyslenie na ubytovanie v hoteli momentálne nechám na neurčito. Film ma nejak hlbšie nezasiahol. Možno pri konci, keď to parádne vygradovalo. Celkovo to bolo dosť kruté, ale taký je koniec koncov asi život emigrantov. K Audrey mi viacej sedí francúzština ako angličtina. Aj v "anglickom znení" však bola perfektná ako ona vždy zvykne.

Kolej, základ života (2001) (seriál)

Seriál, ktorým človek nikdy nič nepokazí, avšak, jeho pozeranie mu ani nič extra nedá. Jud Appatow je skvelý režisér, ktorého filmy sršia humorom a tak to je aj v tomto prípade. Ale, ALE... keby môj vysokoškolácky život vyzeral aspoň trocha ako v Undeclared, moje srdce by plesalo šťastím. (Aspoň som si zase raz mohla vychutnať sexi hlas Setha Rogena ;))