Klec bláznů II (1980)

Pokračovanie úspešného filmu ale nie až tak úspešné. 60%.

Klec bláznů (1978)

Musím začať , že tento film som videl po prvý krát u strýka vo Viedni na VHS. U nás sa moc nehral, dnes sa táto komédia hrá všade - v divadlách na slovensku ( Noga + Skrúcaný), a v nie moc podarenom americkom filme. Ale klasika je klasika. Serrault + Tognazzi sú proste fantastický. Hlavne M.Serraultt. K tejto dvojici sa výborne pridal aj Michel Galabru. Ale jasne najlepšia postava je ten čierny sluha. 80%.

Krajina střelců (2003)

V mladosti som videl veľa westernov. Niektoré boli výborné iné nestáli za moc. Western je rozprávka pre dospelích, kde dobro zvíťazí. Tento film ma zaujal, tým , že tu hrá K.Costner, ktorému sa niektoré jeho filmy dosť nepodarili. No tento sa mu podaril. mal všetko čo film tohto formátu má mať. Hlavne sa mu podarilo obsadenie R.Duvalla. Mne sa to páčilo a užil som si divokého západu. 70%.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Jack Nicholson je môj obľúbený herec. To bol aj dôvod , že som si tento film nahral. Po filme Lepšie to už nebude, ale to bolo dosť sklamanie, ale dúfam, že lepšie to ešte niekedy bude. 50%.

Hračka (1976)

Na Hračke sa dá celkom zabaviť! Scéna kde sú prezlečený za kovbojov je výborná, ale pre mňa je top scéna kde si príde pánko kúpiť dom!! Nepripomína vám to dnes, niečo ??? 70%.

Smrt v klášteře (2002) (TV film)

Celkom dobre vystihnutá doba S.Holmese. 60%.

Billy Elliot (2000)

Veľký pekný príbeh. Billy mal ťažký život, dostať sa zo svojho prostredia, presadiť si to po čom túžiš. Všetko sa dá keď sa človek nevzdá svojho sna. Billy sa nevzdal a on dosiahol všetko čo chcel. Dávam 85%.

Sladký život (1960)

Tento film som videl len prednedávnom. Je to dosť ťažký ,ale nádherný film. 80%.

Lovci pokladů (2004)

No neviem - dosť som sa na tento film tešil a bol som sklamaný. Je to podla mňa slabší film. 45%