• Krátkometrážní

Alien: Covenant - Meet Walter (2017)

Reklama na Waltera, který je mimochodem špatně pojmenován, měla dotvářet a rozšiřovat pozadí celého nového vetřelce, ale stejně jako ostatní kraťasy je i tenhle nakonec úplně zbytečný.

Bombshell: Příběh Hedy Lamarr (2017)

Dokument, kterému se nopařilo sdělit to, co chtěl a nechtěně "pracuje ve svůj neprospěch". Ukazuje asi skutečnou Hedy Lamarr, ale ne takovou, jakou si tvůrci přáli ukázat.

Ferdinand (2017)

Zdá se mi, že obecně kvalita amerických animáků dost uvadá. Nebo prostě jen stárnu špatným směrem, ale i tak už to není, co to bylo. Ferdinand má 2-3 solidní fóry, nudnou vatu, spoustu klišé a mega otravnou kozu. 2* hvězdy asi málo, 3* už ale moc...

Legion - Season 1 (2017) (série)

Samoúčelný a nekoherentní mišmaš, který si půjčuje a krade kde z čeho, ale nemá moc co říct. Veškeré ty efektní scény a miliony zpomalovaček jen maskují prázdný a nelogický scénář.

Lifeline (2017) (seriál)

Otřes. Mizerní herci, blbě napsané, blbě natočené, místy nechtěně vtipné a přitom to mohla být solidní pecka. Snaží se to tvářit chytře a nápad a myšlenku to má, ale amatérismus čiší ze všech stran. Jestli youtube chce tímto nalákat na svou placenou steamovací službu, rád si jí nezaplatím.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Film, zabývající se takovým vážným tématem, by si zasloužil mnohem lepší zpracování a kvalitu. Cage vypadá i hraje jak Seagalův mladší bratr. 1,5*

Přátelé z výšky (2017) (seriál)

Jakmile jsem zjistil, že je pod tím podepsaný Stoller, všechno se vyjasnilo... Tohle vyloženê bolí sledovat i jako kulisa k vaření

72 nebezpečných zvířat Latinské Ameriky (2017) (seriál)

Je to natočeno takovým ’bulvárním’ stylem. Každé zvíře začíná jako ultimátní hrozba a pak se z toho třeba i vyklube opak. Nevím ani, podle čeho členili zvířata do epizod, jelikož to občas nedáva smysl a i vítězové můžou sem tam být diskutabilní. Celkově se to ale dá a některé informace jsou velmi zajímavé.