V jako Vendeta (2005)

Tváří se velkolepě, ale příběh slabej. moc se kecá, oproti tomu málo akce. Vadí mi taky tichej hlas drsnáka-nedrsňáka v masce. Jasná snaha anglie napodobit hollywoodský velkofilmy..měli vsadit spíš na promyšlenej scénář, tady je spíš hodně postav navíc, zbytečný dějový odbočky a celková dramaturgie působí nesourodě. kamera, zvuk, střih, režie- formálně dobrý, nebo spíš dobře okoukaný od Ameriky.

Strážci - Watchmen (2009)

vizuálně zajímavý, myšlenka nadčlověka kterej vidí do všeho, ovládá všechno, při sexu nabíjí holku elektrickym výbojem jako z baterky, moc se to utápí v debatách o nemocech..takže docela depresivní

Lady Blue Shanghai (2010)

Lynchova 16-ti minutová filmová reklama na kabelku Dior. výborně! modrá kabelka, červený příběh, všechno funguje podle jeho pravidel..

Ženy v pokušení (2010)

pan Režisér! zatim asi jeho nejlepší film, řek bych..sice trochu pomalá expozice/střihově teda nic moc, hudba od Muchova se mi kupodivu moc nelíbila/, zato ale pořádný vyvrcholení a slušnej spád příběhu po první polovině filmu. nečekaný zvraty, nápaditý scény, hořko-sladká komedie typicky česky provedená. scéna pohřbu velice povedená. nejlepší asi gradace

Katka (2009)

no..síla! reálný časosběrný drama ze života feťačky. jak se mění/chátrá její osobnost od 19 do 30 let. dobře sestříhaný, dobře profesně natočený.

Divočáci (2007)

tahle komedie mi fakt sedla. vtipný dialogy! vtipný situační fóry..4 týpci v hvězdnym obsazení jedou na motorkách amerikou

Disturbia (2007)

sympatickej ústřední pár: kluk-holka. povedený šmírování dalekohledem. zvrat na konci je super, napětí skvěle! jako thriller/komedie funguje dobře. dobrý herecký výkony, oceňuju hlavně oba mladý

Počátek (2010)

celých 148 min nolan nedává divákovi vydechnout-palba myšlenek, zpřeházených dějů a čisté akce. na můj vkus ale zbytečně moc dlouhé pasáže akčních stříleček a honiček na sněhu. jinak sem si z tohohle filmu hodně odnesl.