Katka (2009)

Po prvním shlédnutí mě napadlo pojmenování socialní pornografie. Díváme se mladou holku která je na svém prvním detoxu a je z ní cítít chut žít normální život , ale postupem času jí ta droga jako koule na noze táhne pomalinku níž a níž a a místy se pokouší nadechnout ale pak už se jenom topí . Záblesk naděje v podobě dítě a změny života se pomalu strácí pod sílou drog. Nevím jestli je morálně správné tekhle někoho sledovat a dávat mu honorář a vědět že ho použije na drogy , ale asi to nijak nejde proto sociální pornografie.

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

Tento film je jedno velké klišé. Přemýšlet co je na tomto filmu špatné je jednodušší říct co je dobré skoro nic. Opět vyhozené peníze které se mohli dát do nejakého lepšího filmu . Jediné co je na tomto filmu dobré jsou prsa Jitky Kocurové a Bohouš Klepl.

Prokletý ostrov (2010)

Jedním slovem skvělé až místy mrazící jak jazyk na železné klice když je kolem -5.

Drsný časy (2005)

Christian Bale ukázal že psychopaty hrát umí :)

V pasti - Katka (2001) (TV film)

Jauvajs bylo tak krutě realné a depresivní, že si myslím že by to měli pouštet dětem na školách třeba by to některé odradilo od drog. A zachránilo od života který Katka vedla.

Soukromé neřesti (1997)

Neznal jsem ho viděl jsem film a začal jsem se smát.

Fish Tank (2009)

Je tak realné až je to ošklivé. Zase další film který říká že anglie asi není zase tak moc harmonické místo.

John a Mary (1969)

Všichni jste si už asi říkaly že tento film by tedka nikdo nenatočil. Tento film mi přinesl uspokojení asi jako dobrý oběd náročném dopoledni. Nebojím se říct že jsem se platotinicky zamiloval do Mia Farrow. Je naprosto skvělá Dustin Hoffman je jako vždy vynikají. Divím takhle nízkému hodnocení filmu :(