Vánoční únos (2007) (TV film)

Film spíše nic než moc, ale když jsem usínal tak jsem to moc neřešil. S trochou tolerance je to i koukatelné, ale pouze jednou. Strhávám jednu za nepřítomnost černého kocoura:)

Kmotr II (1974)

Al Pachino se zde už dokonale vykreslil , jeden z mých nejoblíbenějších hereckých výkonů. A De Niro jako mladý Vito Corleone je skvostný.

Apokalypsa (1979)

Podle mne společně se sérii|Kmotr paří Apokalypsa k tomu nejlepšímu co Copola natočil. Odiseovská cesta po vietnamské řece zavede hlavního hrdinu ke své Penelopě v podobě pološíleného plukovníka s kterým vnitřně sympatizuje ale zároven ví že ho musí zabít samotný Marlon Brando se ve filmu objeví jenom ke konci ale patří to k nejlepším okamžikům filmu samozřejmě nesmím zapomenout na hlašku “Miluji vůni napalmu po ránu je cítit jako vítězství. Moje hodnocení je jednoznačně 5 hvězdiček.

Taxikář (1976)

Hvězdička navíc za skvělý soudtrack, je velice komplexní.

Bandita (1956)

V celku dobrý western až na pár blbostí jako třeba propašování dvou granátů do vězení :D

Dr. No (1962)

První bondovka, žádné technické vychytávky jen on a jeho Walter a Ursula Andress. Začátek fenoménu jak má být.

Goldfinger (1964)

Můj nejoblíbenější záporák v bondovi. Je to ten ten chlápek co háže klobouk méně jak 5 dát prostě nemohu.

Partie krásného dragouna (1970)

Kvůli Rudimu Macháčkovi musím dát 5. Moc se mi líbil Vladimír Menšík v roli "nastávajícího Tchána!".