Na odstřel (2009)

Sice krimi/detektivka, ale taková fakt seriózně podařená. Žadné nesmyslné či lacné chvilky. Prostě dobrý film s dobrým obsazením..dobře se na to dívá..

Nenarození (2009)

Už chápu to hodnocení.. To je prostě režijně tak extrémně nezvládnutý film.. Při tom docela zajímavý nápad, velmi atraktivní hlavní herečka (dost připomíná Megan Fox), ale prostě chvílema tak stupidní a nesmyslné, že se to skoro nedá vydržet..

Daleko od ráje (2005) (TV film)

To jsou nechutně slabé filmy.. Jako kulisa když člověk dělá něco na kompu nebo tak, půl bídy.. Ale dobrovolně to nějak reálně podstupovat, to by zabilo i koňa..

Návrh (2009)

Nečekané překvapení. Sice od startu standartně průhledné, ale přece jen poctivé, nepřehrané..

Špatným směrem (2006)

I ti Němci už začinají točit hodně slušné filmy. A Till Schweiger se už také mnohokrát osvědčil.. Povedené..

Náhradníci (2009)

Nečekaně hodně zajímavý film. Celkově ta myšlenka.. tak nějak mi to připomínalo Equilibrium. Člověk by se málem nechal zmást 59%, ale kde že.. Slušný s film s velkým nápadem..

Pastýř (2008)

Tak mně nikdo nenutil se na film dívat, mohl jsem se svobodně rozhodnout (očividně narozdíl od ostatních) tak bych to neviděl tak divoce.. Není to prostě nic moc, ale nějaký vyloženě kanál to zas taky není.. Prostě takový klasika slabší akční film..

Trable prcka Binka (1994) odpad!

Tak to mi teda připadá jako kolosální stupidita..to už jde vyloženě o život u takového filmu..

Závod do Dakaru (2006) (seriál)

Tak každopádně sem rád za každý takový dokument, přece jen mě ale tohle bavilo podstatně méně než Long Way Round, nebo Long Way Down.. Rozhodně zajímavé vidět jak to chodí okolo Rally Dakar a jak je to náročné, ale té pohodové jízdy pěknou krajinou tady moc nenajdete. Je to prostě závod s tím co k tomu patří s trošku větším množstvím povídání a řešení situací okolo toho. Té jízdy tu už není tolik..samozřejmě to nešlo řešit jinak, kamery na helmách už tak prošly tak tak..