Cashback (2006)

Film má pro mě několik chybek(zbytečné scény, komediální vložky, téměř žádný děj), ale je to všechno vyrovnané několika krásnými scénami, které mi vzaly dech. Neobyčejně oduševnělý a procítěný snímek, který jenom sype krásné fráze o životě - kolikrát se v nich člověk najde...nebo spíš má pocit jakoby byl film z jeho života. Když k tomu připočítám skvělou hudbu ála Americká Krása a velice decentní zobrazení ženského těla(které vy mohlo vyznít vulgárně v jiném snímku), tak nemůžu hodnotit jinak.

28 týdnů poté (2007)

Počáteční scéna je mimořádně silná a člověka navnadí na zbytek filmu, který rozhodně není špatný, ale s takovým potenciálem z toho šlo vytřískat víc - jakoby psal scénář v druhé polovině někdo jiný. Každopádně "zuřiví" jsou zobrazeni dostatečně věrohodně a děsivě(lepší než ukulhaní zombies) a atmosféra prázdného Londýna je k sežrání. Dal bych normálně nejspíš 3*, ale za hudbu ještě hvězdičku přidám(stojí za samostatný poslech).

Transformers (2007)

je tam spousta blbych hlasek a stupidnich rozhovoru, ale to jsem vsechno schopny odpustit za perfektne rozpohybovane transformery a Megan Fox:-)Takova prima naivni pohadka, kdybych byl mladsi tak jsem z toho asi podelany na rok dopredu.

Zombie přichází (2005) odpad!

zombie prichazi=nuda+dementni dialogy+neherci+smesne gore efekty

Million Dollar Hotel (2000) odpad!

víc jak hodinu jsem to už nemohl vydržet, lehce ujetá filmová nuda

Krvavé stopy (2004) odpad!

Velice dementní film u kterého jsem se pořád díval na jakou kapitolu se dívám a kdy už bude konečně konec. V tomhle filmu je absurdní všechno a atmosféra se nekoná. Bohužel to není ani vůbec vtipné jako v případě jiných nízkorozpočtových hororů. Rozhodně nebrat!!!

Uzumaki (2000) odpad!

To se nedá nazvat jinak než urážka japonských hororů. Nudné a častokrát nechtěně vtipné, nechápu co na tom ostatní vidí a srovnání s Twin Peaks je naprosto nemístné!

Zlomyslný (2004)

Těžký propadák,který už zachrání od odpadu jenom to, že jsem se u něj občas pobavil nad jeho debilitou.

Proroctví z temnot (2002)

Film, který si hraje na něco jiného než je. První polovina je vskutku mrazivá, ale když dojde na lámání chleba(spojování souvislostí a jejich významu) tak začíná být zle. Postava spisovatele o Mothmanech mi přišla navíc a celou paranormalitu tak trochu zesměšňovala. Naproti tomu samotné "promluvy ze záhrobí" jsou pěkně atmosférické a není k tomu ani zapotřebí laciných lekaček a celý film je plný příjemně nepříjemných šedých odstínů. Poslední půlhodina jinak solidní atmo totálně ztratí a na úplný závěr dělá z diváka skoro idiota(ano...číslo 37!37!Probuď se číslo 37!). Přece jenom jsem čekal na závěr větší apokalypsu s tím co se velkého předpovídalo. V letadle umře 99 lidí, při zemětřesení přes 300 a na velké finále skončí ve vodě 5 aut a šlus. Škoda zmařeného potenciálu.