• Krátkometrážní

Obvyklí podezřelí (1995)

Tak tohle jsem fakt nepochopila. O čem to vlastně bylo? Nuda nad nudy a ke všemu všechno děsně jednoduché. Absolutně nepřekvapení diváka. Proč tohle dělám? Proč si tohle pouštím? :-O Ráda bych se stala nemluvnětem, co nevidělo tolik filmů a zkusila i takový film ocenit tím, že bych byla neposkvrněna.. nejsme. Takže nuda.

Nebe (2002)

Tykwera člověk musí poznávat, aby byl schopen rozklíčovat všechny jeho filmy. /// Po dvou letech shlédnutí tohoto filmu jsem ponořila do kejkliček okolo Kieslowského. Teď chápu, proč je Nebe tak skvělé!!!

04826 Jirous (2012) (TV film)

Alkoholik v televizním náhledu, po kterém si budete říkat: Bylo to vůbec potřeba? // 16. MFDF Ji.hlava

Pevnost (2012)

Podle mne vrcholný český dokumentární film roku 2012. // 16. MFDF Ji.hlava

Občan K. (2012)

Skupina Ztohoven a jejich projekt, který by měl dostat nafackovat. Aneb když nenávidíme média a podporuje nás ČT, aneb když se nám vlastně celý projekt rozdrolí pod rukama, aneb když půlka performerů dá od samotného projektu ruce pryč, aneb když cokoliv řekneme vyvrátíme v druhé větě, aneb když nedokážeme natočit ani kousek materiálu, který by nevypadal jako z amatérského natáčení patnáctiletými dětmi. Bylo tam toho špatně tolik, že můžeme jen na plakát napsat: "Mám velké ego a malé péro..." nebo "Popularitu mám rád.". Nevěřme tedy nikomu, hlavně ne novému manipulátorskému projektu skupiny Ztohoven, která už dávno není umělecká, ale pouze plná spratků, které si ho honí mezi sebou a měli by jejich rodiče kárat za špatnou výchovu. Nacházím se někde mezi odpad! a jednou hvězdou, abych nebyla vrcholný hater, tak to dávám do outu. // 16. MFDF Ji.hlava

Dva nula (2012)

To je doslova krása v čistém provedení, která má příliš mnoho chyb. Abrahám to prostě místy podělal. Některé nepochopitelné záběry, zbytečně natahování děje, ale stejně velmi nadprůměrný snímek nejen české kinematografie. // 16. MFDF Ji.hlava

Shun Li a Básník (2011)

Výborná poetika, která je zabita posledními patnácti minutami filmu. To si vůbec tento film nezaslouží. // 16. MFDF Ji.hlava

Věra 68 (2012)

Nemohu to vlastně pořádně hodnotit. Věrou Čáslavskou jsem byla krmena od útlého dětství. Mě se tento film kupodivu velmi líbil, takže to dávám nadprůměrně střední cestou. // 16. MFDF Ji.hlava ... Po druhém shlédnutí jedu o jednu dolů.