• Krátkometrážní

Ve stínu (2012)

Mám ambici natočit dobrý český thriller. Ano, to se povedlo. Ovšem v českých vodách, aby se něco povedlo, to není tak těžká práce. Alespoň jsme zjistili, že v padesátém třetím byli v Praze satelity. Jinak jsme totiž nezjistili nic. Jelikož jsme všechno věděli od druhé scény. A to opravdu není světový formát. To už ani nevytrhnou divné dialogy. Rádoby vtípky, kterým se nikdo nechce smát. Oni totiž nejsou moc vtipné. Důležité je, že to Ondříčka bavilo. Což bavilo asi i Muchowa s Novinskim, když ta hudba nikdy nemínila přestat hrát. Dva až tři. Děti.

Kostičky (1994) (pořad)

Ať vás nebolí hlova!!!

Zkus mě rozesmát (2011) odpad!

Co jsem komu udělala? Proč? Končím s integrací přes film s mou maminkou... Tohle jsme nezvládli obě dvě.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

A mě to doslova uráží. Jako lesba Šteindlera nemíním přijmout, nechutné, špatně. FUJ! A pak se divíte všemu co se děje.

Film o filmu Největší z Čechů (2010) (TV film) odpad!

Tohle je vážně strašné... ale úplně strašné. Žádná informace nedává smysl. Kecy Švarcové a tomu muži z divadla jsou neúnosné i na mě.... Uf. Uf. UF!

Sněhurka a lovec (2012)

Lovec a nebo klouček z dětství? Hm? Kdo? Ne, Kristen i ve filmu bude vlastně lesba! A teď to máte!

Austrálie (2008) odpad!

Největší omyl zeměpisných šířek.