• Krátkometrážní

Chalupáři (1975) (seriál) odpad!

Mě to tak vždy nebavilo! Šit české televizní tvorby. Ale dáme si to ještě jednou a ještě...

Kluci nepláčou (1999)

Tento film jsem viděla několikrát. Řekla bych, že je to takřka vstupenka do lesbického života a to i s L wordem a Kdyby zdi mohli mluvit 2. Nechápu, jak jsem ho tady nemohla ohodnotit. Pro mě tento film byl hrozně výrazný, poprvé jsem ho sledovala při svém slavném Coming outu, takže jsem to hrozně prožívala s Teenou nebo Brandonem? Je to doslova nádherný kousek, Hilary je tam neodolatelnou svůdkyní všech žen a já ji pokorně tleskám. Jdu si pobrečet.

Útěk do divočiny (2007)

Své čtyři hvězdičky musím obhájit. Film je to naprosto úžasný, však Emile Hirsche mám v hlavě jako Mudge boy, který rád kouše slepicím hlavu. Měla jsem problém se adaptovat. Taky jsem to nedokázala. Za to ty mé 4 hvězdičky!

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Naskytuje se tu otázka: Jenom tři? Opět nepochopen bravůrní film plný sarkazmu a ironie. Jen tak dále. Bavila jsem se od začátku až do konce!

Quantum of Solace (2008)

James Bond jako silný muž, který nemá zapotřebí, aby mu teklo mnoho krve. Nemá zapotřebí se mlátit se všemi jako o duši (jaká energie by mu zbylo pro jeho ženy?). Vždy je to muž elegantní, co má charakter! Všechno tohle popřeli. James Bond se stal lacinou akční kaší, kde je Daniel Craig jeden z nejodpudivějších mužů všech dob. Miluji ságu Jamese Bonda, nepočítám tam však Daniela Craiga. Znechucená. 1 hvězda za bouchání všeho, co jsem kdy viděla:)

Všude dobře, proč být doma (2009)

Konečně vtipný film v celé té zahlcené hluboké kinematografii! Mendes dokáže člověku udělat radost.:) Po druhé nudaaaa

Antikrist (2009)

Hodnota tohoto filmu? Důkaz: Nebyla jsem schopna se na to dodívat.... Tak Asi... A pak jsem se na to podívala znovu. A po té jsme si pustila od Warpaint Composure. Vesmír se spojil a já prozřela. Ha!

2012 (2009) odpad!

Při pohledu na některé hodnocení nechápavě kroutím hlavou. Šla jsem na tento film s pocitem, že se opravdu nebudu nudit, jen z principu KONCE SVĚTA! Skončila jsem u příšerné nudy, přeslazených scén, hrozivých hereckých výkonů a hlavně hudby z příručky: Jak udělat laciný akční film. Každá scéna byla utrpení. Někteří se zde snaží naznačit: Ty efekty... To by snad v hollywoodském měřítku mělo být samozřejmosti, jen v ČR jsme nepředstavitelně po zadu (Sarkastický Kozí příběh). Na konci jsem chtěla tleskat, ale má milovaná přítelkyně mě stydem držela ruce a ani nechtěla pískat (já jsem se to nikdy nenaučila, ale na tyto příležitosti se to budu asi muset naučit). Po tomto filmu jsem si nechtěla dát ani čaj či kafé, bála jsem se, že se mi sladkostí zalepí pusa (věřte, že jsem hodně na sladké). Ty scény byly tak neuvěřitelně laciné: Já tam půjdu a zachráním celý svět! Samozřejmě to přežil. Ani nemohu vypsat mé nechutenství! Odpad! Doslova!

Revoluce: Záblesk minulosti (2009)

pro mě každý záblesk je něco neuvěřitelné. Zájem zahraničních mediích ještě větší. Poplakala jsem si, tak jako asi při všem co se revoluce týče.

Griffinovi (1999) (seriál)

Nejsem u vytržení a nevím jestli mi tolik hovadských vtípku na všechny buzny světa dělá dobře...