• Krátkometrážní

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Chápu slečny co to čtou, chápu slečny, co se na to dívají. Chápu to a dávám 2 hvězdy. Nevadí mi to a to je hlavní..

Kouř (1990)

Sklepácí jsou dobře divní a to je vlastně dobře! Proto Sklep a Kouř k sobě patří a zasahují do našich kamenných srdcí, aneb když je Arnoštek vážně fajn!

Pokémon (1997) (seriál)

Jak už se tu v komentářích objevilo, tak se většina necháváte strhnout. Kdo byl v letech mých, tak tyto stvůrečky sledoval s obdivem. Žrali jsme to! Já vždy chtěla být Aš a tak to prostě je. Kdo říká, že ne, kecá!

Frida (2002)

Nemám slov, naprosto dokonalé dílo!

Ovečka Shaun (2007) (seriál)

Jedním slovem: ÚŽASNÉ!

Láska je láska (1998)

Možná svým hodnocením budu všemi lesbami ukřižována, ale je jednoduché odůvodnění. Lesby jsou dvojí: 1)prochází to hladce 2) hladce to neprochází. Zde jsme mohli vidět příjemný až nudný snímek o tom, jak to dvoum mladým lesbám vyšlo. Happy end prakticky o ničem. Dokážu, si představit, že mnoho dívek u toho zatlačili slzu a heterosexuálové na to nepochopitelné koukali, ale je to až moc normální, abych z toho byla vyjevená. Přišlo mi to hrozně vtipné. Mnohokrát jsem si posteskla: Joo kdysi.. To je právě to, příjde mi to až moc všední abych z toho byla paf na 4 hvězdičky. Možná však je dobře, že je i "normální" film z pozadí queer vztahů, kde se neprostřílejí hlavy nebo stále neprovozuje sex.

Stmívání (2008)

Pro slečny do 14 let je Hanna Montana. Do 25 let je Stmívání a nad 25 let je Bridget Jonesová. Je to fakt a zůstane to tak. Stmívání je krásně natočená romantická upíro slaďárna pro všechny slečny, co čekají na toho pravého.. Na to co se dnes točí pro holčičky s menstruací je to průměrně nadprůměrné a proto 3-4. Tady 3*

Tarzan (1999)

Můj první film v Palace cinema. Nezapomenutelné:)

Jízda (1994)

Jsem zklamána. Nejen, že tam byly amatérské chyby kamery, mikrofonu a jiných technických hraček. Jednoduchý příběh nevytrhl a herecké obsazení taky ne. Nemám ráda Geislerovou a je pro mě amatérka (nechápu ty lvi) a tady podtrhla mé přesvědčení. Nic moc, tedy..

Million Dollar Baby (2004)

Jako typický snímek z top CSFD a Oscarových cen mě dojal a jsem z něho nadšená. Hillary Swank je skvělá herečka a s Clintovou režijí to byl doslova šlechetný kousek.. Tak jsem to viděla po druhé. Jestli to uvidím po třetí tak dám asi tři hvězdy..doufejme, že to neuvidím 5krát... Tak jsem to viděla po třetí a jdu na jeden bodík. Bože, já musela asi neustále menstruovat.