Znamení a rituály (2007) (pořad)

Zajímavé, ale tak špatně podané a neskutečně tupě moderované, že nelze jinak... (hodnotit) a nebo přepnout na cokoli jiného.

Kataude mašin gáru (2008)

Rotační holku, jak to nazval indisponovaný překladatel, je nutno brát z nadhledu, což se podle komentářů mnohým zjevně nezdařilo...

Parfém: Příběh vraha (2006)

filmová hláška "Padesát franků?! A zaco?? Vždyť tu nemoc ani nedokážete pojmenovat!"

Tři životy (2007) (TV film)

Ani půvabné exteriéry nezaplašily dojem pohádek z 80tých let. Od J.Stracha bych čekal něco víc, ale role dobromyslného biřice v podání O.Vlacha se mi samozřejmě líbila. :)

Smash Cut (2009)

Nejdřív jsem si myslel, že to bylo chtěně špatné, ale ještě dřív než nakonec se ukázalo, že to bylo nechtěně, ....a to i přesto, že se to snažilo skrýt pod záštitou H.G.Lewise.

Princezna a bojovník (2000)

Vynikající kamera a profesionální uchopení jednoduchého příběhu dokáže ze sestry v psychiatrickém ústavu vytvořit princeznu a z bankovního lupiče místo lapky bojovníka....

Hory mají oči 2 (2007)

Více-likrát viděti - hvězdiček přibývati... ********************************

Stopař (2007)

Film Stopař je jen jeden a ani ten nebyl kdoví co. Tento remake nepřináší nic nového, jen zářivější herecké výkony Sophie Bush a dřevnatého, do této role se nehodícího, Seana Beana.

Průzkumník (1985) (seriál)

Pavoučí epizoda Deadly Love (Spinnen - Tödliche Liebe, 2005) od Jeffa Moralese byla i v němčině výborná!

Číslo 9 (2009)

Ta poslední rádoby moralistická věta bila do očí, byla vynucená a tudíž nadbytečná. Jinak je to takový malý poklad. :)