Drtič (2000)

Necharismatický J.Flemyng se podepisuje jakoby nestačil dokončit ani základní školu, ale jiný kraj jiný mrav... ovšem jeho herecké dovednosti nijak nepřesvědčují, že by měl jen minimální herecké povědomí. Neslaná, nemastná atmosféra pak jen dokládá, že ten film asi nevěděl co si má sám o sobě vůbec myslet.

Legenda o upírech (2007)

...to je tak, zaměstnat podprůměrného scénáristu na kterého dohlíží neschopný režisér.

7 divů Česka (2010) (pořad) odpad!

Nevím, jestli to bylo výběrem spoluúčinkujících, ale ty jejich neuvěřitelně hloupé kecy a zoufalá snaha o humor, která se s železnou pravidelností vždy měnila v trapnou křeč, byla opravdu jen pro diváka s hroší kůží. Lituju Marka Ebena, že v té bezbřehé stoce "musel" jako jediný čnít jak maják bez naděje na zlepšení povětrnostních podmínek...

Koma (2004)

Film má ve zpracování celo řadu rezerv, ale na slabší 4**** to do další aktualisace stačí. :)

Monstrum (2008)

Za běžných okolností by tam byla hromada věcí (nejen doslova), které by v mém hodnocení několik hvězd ubraly, ale tady se autoři běžným okolnostem naprosto vyhnuli a s lehkostí nadhledu, roztřesenou kamerou a výbornými triky, jen tak mimoděk schovanými do pozadí, nechali zas popadat Manhatthan... a věřím, že by to klidně udělali znovu a znovu; ...jen nevím co by to udělalo s celkovým hodnocením.

Namgeuk ilgi (2005)

Zdařilá kamera, slibující cosi tajemného v uzavřeném příběhu na nekonečně otevřené ledové pustině. Ale sliby, chyby, čekal jsem až do konce... i když by si to klidně zasloužilo čtyři hvězdy, za to, že dokázali udělat ze sněhu kuličku, ...jak bych tak řekl slušně. :)

Maverick (1994)

Hloupodobrý Maverick v kaskádovitě lživém příběhu o nekonečných ztrátách...

Kroužek sebevrahů (2001)

Srozumitelnost děje bylo občas nutné hledat v místnostech s výpadkem energie, ale rozplést filosofickou linku ze zenového ornamentu se mi do závěrečných titulků nepodařilo... aby to ovšem nevyznělo úplně negativně, tak alespoň za povšimnutí jistě stály desítky školně uniformovaných sebevražedných japonek za tónů j-popového Dessertu ala Melenova Ne pětku ne. :)