Na zdraví - Nehledá se pomocník (1984) (epizoda)

Norm a jeho sebeúcta v tomto díle dostávají zabrat. Když už na něj před barem čekají všechny tulácké kočky Bostonu tak radši bere místo účetního baru. Sam má ale myslí na zadní kolečka...

Star Trek: Nová generace - Sarek (1990) (epizoda)

Dobrý díl propojující novou generaci s tou starou. Trochu mě zklamalo, že se zde pořád mluví o tom, jak přiletí delegace Legaranů a nakonec ji ani nezahlédneme.

Star Trek: Nová generace - Potomek (1990) (epizoda)

Přišlo mi trochu naivní, že se řešilo jestli je Dat otcem a vůbec ne jestli je Lao bezpečnostní hrozbou.

Příklady táhnou (1939)

"Milá babičko, připravili jsme ti ještě další překvapení k narozeninám. Dárek, který je symbolem dnešní doby." "Asi kanón..."

Terč (1997)

Kdybych byl australskou policií, tak tento film zažaluju:)) Akce za akcí Jackieho Chana nezklame, scénář hloupý.

Jako bumerang (1976)

Velmi hutná atmosféra a psychologie hlavní postavy, bohužel vše ostatní jde stranou a celkový dojem je tak poněkud roztahaně nedomrlý.

Špióni jako my (1985)

Podprůměrná komedie složená z hloupých scének bez ladu a skladu.Plusem je roztomile ztvárnění posádky ruské základny a mírně pacifistické vyznění na konci, ale to už celkový špatný dojem nezachránilo.