Dívka ve vlaku (2016)

Film si ma vtiahol od úplného začiatku až do konca

Mělčiny (2016)

Aj napriek pár neprestnostiam ktoré tento film má, máte chuť hlavnej hrdinke fandiť až do úplného konca

Sousedi 2 (2016)

Teraz rozmýšľam či to bolo tak dobré ako prvý diel. Setha Rogena moc nemusím a nemusel som ho ani tu ale krátka stopáž neurazí, vtipy celkom funny takže film hodnotím kladne. Prípadný tretí diel s dôchodcami..

Podfukáři 2 (2016)

To kúzlo aké mala jednotka sa tu už vytratilo no aj tak ide o podarenú kúzelnícku šou a to finále rohodne stojí zato !

Star Trek: Do neznáma (2016)

Veľmi ma mrzí že Star Trek ako sága nemá tak silnú fanúšikovskú základňu ako konkurenčné Star Wars. Za mňa najlepší diel série

Sebevražedný oddíl (2016)

Čo k tomu dodať ?! Je to šialené, je to akčné je to bomba. Suicide Squad je presne ten typ letného blockbusteru aký som si predstavoval. Neskutočne som sa pri tom bavil. A Harley Quinn si naozaj celý film ukradla pre seba a mne to vôbec nevadilo. Chcem pokračovanie !

Legenda o Tarzanovi (2016)

Až na tie efekty v pár scénach je Tarzan celkom super filmový zážitok. Snáď sa dočkáme aj ďalšieho dielu (najlepšie prequelu) pretože tie flashbacky do minulosti hlavných postáv ma dostali asi najviac.

Lovec: Zimní válka (2016)

Potenciál na trilogiu tam určite bol lenže po tak spackanej dvojke už o tretí diel nikto nestojí.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Hneď na začiatok musím povedať že Independence série (teda ak ju tak môžem nazvať) nepatrí medzi tie filmy ktoré by som mal potrebu vidieť viac krát. V Druhom pokračovaní je viac deštrukcie, viac efektov, viac mimozemšťanov a samozrejme nesmieme zabudnúť na hollywoodske klišé z ktorého mi stúpa tlak keď to musím sledovať. No aj napriek tomu som si kino užil

Warcraft: První střet (2016)

Po včerajšej projekcii v Cinemaxe si na tento film neviem spraviť názor. Podľa recenzíí a komentárov od užívateľov som šiel v očakávaní do kina na poriadnu fantasy od skončení Hobbita. Už teraz musím povedať že na Stredozem sa to nechytá. Na Warcraft mi najviac prekážal fakt že to nemá vyslovene fantasy žáner. Neviem prečo ale videl som tam zmes Seventh Son a Eragon a navyše tomu nepomáha ani fakt že všetko je tam počítačové. Viem, Warcraft sa ani inak natočiť nedá ale nebolo dávno kedy bolo vyčítané Peterovi Jacksonovi že z Hobbita spravil jeden veľký digibordel. Ale čo sa týka samotného filmu, musím povedať že po 24 hodinách čo som si ho nechal uležať v hlave na mňa zapôsobil. A neviem sa dočkať domácej projekcii bez chrúmania pukancov a debilného smiechu ľudí okolo mňa