Dva supernosáči (1983)

Jedna z mojích najoblúbenejších komédii vobec.S najvtipnejšio a nejlepšou dvojicou čo poznám.Mike a Thomas sú proste geniálne duo.Vydel som to už asi desiaty krát a stále som sa natom bavil rovnako ako keby som to videl prvý krát.A to sa mi u vela komédii nestáva.

Dva nosáči a rádio (1982)

Z úcti k mojím oblúbencom Thomasovi a Mikeovi musím predsa dať 4 hviezdičky aj keď chvílami to bolo až umelo a trápne natahované!

Pásla kone na betóne (1982)

Kto není vychoďnár ..alebo aspoň medzi timi ˇšalenými"nestrávil určitú dobu,nepochopí!!!

Bouřlivé víno (1976)

Aj ked chutí toto vínko až dost komunizmom aj tak mi celkom chutnalo!Menšík je znova Boží,nádherná Južná Morava a vcelku strávitelný príbeh!A tá Postava Šmejkalovej v prevedení Janžurky fakt nemala chybu!

Kladivo na čarodějnice (1969)

Neviem....ale mna nejako toto zásadné dielo našej spoločnej Československej kinematografie výrazne neoslovilo a chvílami mi aj napriek úchvatným hereckým výkonom(Romančík,Šmeral a mnohí ďalší) prišlo dosť nudné.Asi zato môžu hlavne novodobý novátori(Troška,Vorel,Hřebejk) na ktorých som odchovaný a vďaka ktorým potom ťažšie chápem napríklad túto klasiku Otakara Vávru!

The Kiss (1900)

Najlepšie soft Porno aké som kedy videl!!!