Vrtulníky ve válce (2008) (seriál)

Podle popisku to vypadalo na celkem pěknej dokument, ale celkové vyznění souboje jednoho tanku a vrtulníku bylo opravdu směšné. A jediné, co mne asi na tom šokovalo, že ještě v dnešní době jsou helikoptéry vybaveny střelami TOW. Takže 2* s přemáháním a vidět to ještě jednou, tak bych šel s hodnocením ještě dolu.

Sejmi je všechny (2007)

Je to teda hrozná konina, ale nějakym divnym způsobem se mi to líbilo. 5.* je za super soundtrack.

Rocky Horror Picture Show (1975)

Naprosto ujetá šílenost, u které mě překvapuje, že to tenkrát povolili natočit :-).

Doma u Hitlerů (2009) (divadelní záznam)

Prvních 20 minut bylo výborných tak, že jsem chtěl dát 5*, ale potom to šlo kvalitativně dost dolu. Je to velká škoda.

Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí (2006)

Když jsem to zhlédnul, tak jsem laboroval mezi 4-5*, ale když tu vidim ty odpady, tak musim dát za 5. Spousta výbornejch hlášek a kdo zná eisenboňáky tak ví, že takoví i jsou :-)!

Agent Cody Banks (2003)

Sice je to primárně určené pro dětské publikum, ale mě se to ze záhadnejch důvodů opravdu líbilo :-)!

Avatar (2009)

Když jsem uviděl zdejší hodnocení a tohle jako 7. nej. film, tak jsem byl docela překvapen. Sice ten trailer nevypadal špatně, ale že by to byla taková pecka to zas ne. Kouká se sice na to hezky, je to nádherně udělané, ale já šel do kina kurva na film a ne na nějaké posrané technologické demo pomalu jak z PC hry. Scénář opravdu dost slabej a ta vychvalovaná hudba no nevim, ale zaujetí cca 10 minutama ze 160 mi příjde dost málo. Takže film měl mít o dost kratší stopáž, max 2 hodiny + do popisku měli připsat, že je to kurva těžká romantika jak z červený knihovny. A s odstupem času si myslim, že budu muset jít s hodnocením ještě níže, neb podle ukázek na filmy na rok 2010 se s 3D roztrhne pytel, takže s Avatarem se žádná revoluce nekonná. A až se na ten film za pár let podívám, tak ten film bude ještě rád za 3*.

Far Cry (2008)

Jako odychovka v žánru akční komedie to ušlo.

Yamato - Loď smrti (2005)

No ze začátku takový pomalejší film, ale ta závěrečná bitva mi vše vynahradila. Bylo to "krásně" realisticky natočeno, né žádně rádoby hrdinství ala Pearl harbor bez krve.

Pařba ve Vegas (2009)

Spousta přátel mi říkala, že to bylo dobrý. Dobrý to nebylo, protože to bylo výborný. 5* je za titulky :-D!