Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Musím říct, že po rozpačitých prvních dílech jsem si seriál velice oblíbil, je z něj cítit stoupající kvalita a viditelné provázání se zbytkem Marvell universa na filmových plátnech, občasné slabší díly překonávají velmi silné, až překvapivě dobré, které si nezadají nic s některými filmy od Marvellu. 1. série dobrá, 2. výborná, 3. série naprostý luxus, 4. série po kvalitním začátku upadal do kopie Matrixu, ale druhá část zase velmi vydařená... 5. série je kvalitativně opět na špici

Anděl Páně (2005)

Ušlo to, námět je vcelku hodně dobrý, ale to provedení... Člověk si vzpomene na staré dobré československé pohádky, které nejsou tak roztahané a utahané, s nimiž je toto nesrovnatelné. Vzhled nebe mluví sám za sebe, který mi přijde vyloženě úchylný, vizuál defacto nikde. Trojan mi jako herec nesedí, spíš patří do reklamy na T-Mobile, kde mu to celkem jde, a i tak se zde zrovna u ostatních žádné herecké zázraky a orgie nekonají. Kdybych měl vybírat alespoň jednoho z herců, tak jedině Jiřího Dvořáka v roli čerta. Bartoška úplně otřesný v tom kostýmu a hudba podivná. Tečkou je naprosto zaříznutý světský závěr v kostele, zbytek si máme asi domyslet. Tohle se vám opravdu tolik líbilo?

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Kruciprdel vole, ta šlichta se nedá žrát, radši si pujdu s kamením hrát.

Ano, šéfová! (2018) (pořad) odpad!

Zdeňka vystřídali namyšlená vyžraná pipka s jejím vyžraným buzna synátorem. Rádoby chytré řeči vypadají, že jejich kuchařský um spálí i vodu...

Aquaman a ztracené království (2023)

Tak hlavně, že Loki neskončil v Azkabanu. Já jsem Iro... Aquaman! P.S.: Jedno je jisté. Za globální oteplování může černoch ve skafandru.

Armageddon (1998)

Tento film mám rád, protože tam hrají moji oblíbení herci...jenže kvalitativně, nikoliv efekty, ale scénářem a realistnoční je na tom lépe Drtivý dopad.

Arthur a Maltazardova pomsta (2009)

Hodně velké zklamání, až moc se řeší v "reálném" světě ptákoviny (rodiče), které nijak nezasahují do děje a v kresleném světě už to nemá takovou jiskru co to mělo v prvním díle (Las Vegas). Posledních 5 - 10 minut tvořilo zápletku filmu, takže zabitý čas. Až na Selenii (a že jí tam bylo sakra málo), která vypadala v tý růži ještě víc sexy....krom těch změněných vlasů. **

Arthur a Minimojové (2006)

hm, být animákem, tak jsem Arthurem, pač takovou malovanou krásku jsem ještě neviděl... a na nějakých 10 měsíců bych kašlal...