Mr. Bean (1990) (seriál)

Klasika, každý díl je diamant a má srdcovka. Bohužel ani jedno filmové zpracování se nepřiblížilo seriálu:-(

Krajní meze (1995) (seriál)

Nevyvážený seriál, jež jsem se někdy vrtěl nudou a někdy se hrůzou ani nehnul. Naštěstí těch lepších dílů bylo více. Nejvíce jsem se těšil na intro, které mě dokázalo vyděsit více, než samotný díl. Mé hodnocení 3,5 hvězdičky... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=wQGM4S38OsA

Ošklivka Betty (2000) (seriál)

Ehm, opět jsem pravidelně sledoval a jedná se o nejzábavnější a nejmilejší telenovelu, kterou jsem viděl. Rozhodně lepší než druhá řada Ecomoda, kterou jsem také sledoval a musím uznat, že jsem se těšil, až Ana María Orozco ukáže svou krásu a ano, nádherná je. Komediální seriál se zapamatovatelnými hláškami: "mám tři semestry na San Marinu.." hodnotím třemi hvězdičky... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=zKAk87MiDDY

Dallas (1978) (seriál)

V mládí jsem sledoval a většinou jsem nevěděl o co se tam jedná, proč jeden nemá rád druhého apod. Sledoval jsem hlavně kvůli herci Larry Hagmanovy a Patricku Duffymu a aniž bych věděl co se v seriálu odehrává, tak jsem se kvůli těmto dvou aktérům na tento seriál těšil. Intro: http://www.youtube.com/watch?v=ADGyV2aUsgw

Esmeralda (1997) (seriál)

Přiznám se, že jsem tento seriál viděl od zrodu až do konce:-D Vím, že to byla blbost, ale po letech při zhlédnutí intra mě popadla taková nostalgie, že bych si ty časy rád zopakoval:-) Opakuji, že když jsem se na tuto telenovelu díval, tak jsem byl děcko a ještě nedokázal ocenit kvality filmů či seriálů. Intro: http://www.youtube.com/watch?v=2WL2CkyqFCA

Kde je Wally? (1991) (seriál)

Nezapomenutelný a zábavný seriál. Hledání Walda mě vždy bavilo, vždy mě donutilo jít co nejblíže k televizi abych jej našel:-) Opět seriál z mého mládí na který si rád udělám čas... Intro: http://www.youtube.com/watch?v=E-jhXf4x1_U