• Fantasy

Lásky čas (2013)

romantický filmy, ty mám vážně hodně ráda

Potomci lidí (2006)

Vyděračská scéna, ve který hraje hudba á la boží narození a Kee s Theem a Bazookou scházejí po schodech dolů a pak kolem nich čumí a křižují se vojáci, to jsem musela brečet. Citový vydírání. Jinak ok. Děsivý pocit, že takhle to klidně v roce 2027 může vypadat. Roman říkal, že prý dobrá kamera, ale to já ocenit nedokážu.

Tři bratři (2014)

Kravina. Dívat se dalo možná tak na Dyka. Pár jich nezpívalo falešně, ale ty rýmy to zkonili vždycky. A Karkulka a její ženich? OMG. Nikdy víc. Chcu nějakou pohádku, ve který holky nesedí jako pecky a jen nečekají na záchranu :-(

V hlavě (2015)

Mam takovy pocit, ze se to mne a Romanovi libilo vic, nez Sare (10), kvuli ktere jsme primarne na tenhle bijak do spalicku(!) za velky prachy sli. Kazdopadne to byl necekany dojak a ronila jsem slzy. Go team Riley!!!

Před úsvitem (1995)

There's a wind that blows in from the north, And it says that loving takes its course. Come here. Come here. /// /// scene in the listening booth - naprostá esence romantickýho filmu, uhýbavé pohledy, nejistota prvního kroku, oťukávání, ten pocit z prvního rande, který probíhá báječně, takhle si ho nějak představuju <3 /// /// I wish! Takovou noc by chtěl zažít každej. Odvahu. /// /// Well, I'm in no hurry. You don't have to run away this time. I know that you're timid, but it's gonna be all right this time.

Hledám Amy (1997)

Nein! Ta holka měla děsně uřvaný a otravný hlas. A že by to mezi ní a Holdenem jiskřilo? Tak určitě, to to víc jiskřilo mezi Holdenem a Bankym. Díky bohu za Bankyho a Jaye a mlčenlivýho Boba.

Píseň moře (2014)

No potěš říkala jsem si na začátku, to bude teda kýč jak bič. Naštěstí zpěvy a rodinné scény přestaly, takže nakonec tři hvězdy, za což může hlavně Kůůůů. Kdo má správného psa/čokla, tak ten chápe.

Nick Cave: 20 000 dní na Zemi (2014)

Myslela jsem, že se budu tetelit blahem, ale bohužel. Beru, že to bylo dost nahraný, ale i tak mě to děsně štvalo. Nick si jezdí bourákem, střídá blýskavý košile, řetězy, prsteny, slavný spolujezdce (ach Blixo <3) a trousí moudra, který jsou horší než kdejaká motivační příručka. Ten oběd u Warrena byl tak přirozený a nenásilný, že se mi z toho chtělo brečet, stejně tak Kylie v autě a Nick-táta, jak se dívá s dvojčaty na telku, fakt super, fakt dík! Ale Brighton je hezký, moře jakbysmet.

Rituál (1973)

Totální psycho jízda v Artu se Símou a Kristou. Myslely jsme, že jdem na horor/thriller/detektivku, tak jsem si pro jistotu daly jedno rychlé pivo, ať to jakože zvládneme a pak jsme se smály skoro až do konce (ta závěrečná scéna byla teda dost děsivá). Ale jinak to ty songy totálně zabily. Anebo taky lidi v Artu, co se furt smáli. A chci takový průvody, šašky, šílenství a skákat přes oheň. Doporučuju!