Black Panther: Wakanda nechť žije (2022)

Jednička ve všem mnohem lepší. Toto byl sentimentální film pouze s wow efekty jako Avatar 2. Včetně těch přerostlých Šmoulů. Kdyby se princezna stala zaporakem, jak bylo na začátku naznačeno, udělali by líp, než do toho filmu násilně znásilnit novou postavu, která by si zasloužila lepší vykreslení. Už jen kvůli jeho původu. *facepalm*

Miliardář v utajení (2019) (pořad)

Velmi spokojený. Dobré myšlenky, běžné trable v podnikání. Hodně inspirující a připomnělo to moje začátky.

Black Adam (2022)

Konečně jsem se dočkal Dr. Fate! 🤩 SPOILER: Mohlo to mít 5 hvězdiček, pokud by nebránili umřít hrdinovi, který neumírá, ale reinkarnuje se. Očividně Warrenová opovrhuje Adamem, protože si říká BLACK. 😅 Někdo si stěžuje na zpomaleně efekty, mě se tam líbili. Co se mi ale nelíbilo, bylo příliš "Thanos" efektů - rozprášení. Buď jsem si toho doposud nevšímal a nebo po Thanosovi si to specialisti nějak oblíbili. Každopádně příběh je taková popcorn jednohubka, žádné extra zvraty a drama. Pokud nemáte příliš velká očekávání, tak se vám to bude líbit. Taky je tam několik wtf momentů, ale sami hrdinové následně na ně upozorní. Žel ne vždycky se dočkáme odpovědi.

Šimon a Matouš (1975)

Parodie na Terence a Buda. Ale dívat se na to dá.

Hercules (2014)

Zkulvilo mi to vzpomínky na Kevina Sorbo.

Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)

Ani nechci psat recenzi. Toto bylo neskutecne becko. Obcas chaoticke. Ale hlavne, ze nakrmili divaka tim, co chtel videt: Vikingy a krev. hm, wow. Jestli jste si mysleli, ze ta saga po Ragnarove smrti byla sracka, tak to se "teste" na tento serial. :D O cem byl ten serial? O Gronanovi nebo o Jezisovi? Uz ani nevim.

Titanic (1912)

Nevidim do reziserovy hlavy. Bud chtel jen natocit rychlokvasku, aby byl proste prvni a proto slatanina horkou jehlou a nebo proste amaterina. Bych se nedivil te druhe verzi. Preci je to Misuv prvni "velkofilm".

Kingsman: První mise (2021)

S jednickou velmi spokojeny. Dvojku nevidel, ale na trojku jsem se tesil, ze to bude komedialni dobrodruzo, plne krve. Hm, Akcni a dobrodruzne to bylo, ale tu komedii bych zamenil za drama. Bylo to stejne komicke jako Joker v Batmanovi. Toto mi v kine vzalo vitr z plachet a byl to duvod, proc jsem si to tolik neuzil. I kdyz smrt jednoho z hlavnim postav potesila...

Injustice (2021)

Hodně k zamyšlení! Hodně krve & hodně epic!