Rozhovory s mým zahradníkem (2007)

Je len málo filmov, ktoré Vám v prvej polovici privodia veľa úsmevov na tvári, aby Vám v druhej polovici vtisli slzy dojatia do očí. Toto je jeden z nich. Vrelo odporúčam.

Válka o planetu opic (2017)

Prvá tretina filmu skvelá, potom sa dej spomaľuje logickosť deja sa stráca herci prehrávajú. Pripadá mi to, akoby chcel režisér natočiť svoj pomník a pri tej snahe film dokonale pochoval.

Star Trek: Discovery - Návrat Klingonů (2017) (epizoda)

Hodnotím po 5-tich častiach...Po dlhom čase nový Startrek seriál a hodnotenie riadne rozpačité. S takou produkciou a rozpočtom by som očakával niečo lepšie...neviem to presne opísať, ale chýba tomu niečo. Azda príbeh...ten je taký...no ťažko uveriteľný a nevtiahne Vás do deja. Navyše Klingoni...vyzerajú ako figúrky z Lunaparku..Pôvodní boli lepší.

Bushwick (2017)

Podľa mňa to tu má zbytočné nízke hodnotenie (pri písaní komentára 48%). S väčším rozpočtom to kľudne mohol byť kasový trhák roku 2017. Je to nápadité, dobre natočené, má to spád a časté zvraty. Taký má byť dobrý akčný film. BTW. Ten hromotĺk zo Strážcov Galaxie (Dave Bautista) v hlavnej postave vie hrať! V kombinácii s jeho Wrestler minulosťou vcelku prekvapivé :)

Angelika (2013)

Klasika je klasika. Dať dokopy Geronta s mladou pikou nikdy nemôže fungovať. Klasická Angelika je o tri triedy lepšia.

S tebou mě baví svět (1982)

Je tu veľmi veľa kontroverzných hodnotení, pritom sa stavím, že každy hodnotiteľ, ktorý dal 1-3* hviezdičky si tento film veľmi rád opakovane pozrie. Je to klasika československej komediálnej filmovej tvorby. Menej ako za 5* dať jednoducho nemôžem. Takýchto kvalitných komédií vzniklo v našom regióne za 35 rokov len veľmi málo a môžeme ich spočítať na prstoch dvoch rúk.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Ťažko hodnotiť...štart poslabší, potom sa to prekvapivo dobre rozbehlo a výkon Kurta Russela...paráádička :) Záver celkom dojemný. Pôvodne som chcel dať 4*...ale do pekla sú to Strážcovia galaxie! Za 5*!

Chappie (2015)

Nebyť toho prehrávania ¥o-landi Vi$$er, Watkin Tudor Jones (najmä v závere), tak dám vyššie hodnotenie. Na druhej strane...scenáristicky ide len o slabší klon Districtu 9 v inej variácii. Takže viac ako 3 by som asi aj tak nedal.