Inga Lindström - Tajemný dům (2011) (epizoda)

já bych to tak tragicky neviděla. Záleží na tom, co chcete. Pokud chcete příjemně a nenásilně relaxovat po nedělním obědě...a kochat se překrásnou přírodou, tak vřele doporučuji!

Čaj u královny (2008) (divadelní záznam)

ano, hra pro jednoho herce, ale pro toho nejlepšího! A to Eliška Balzerová bezpochyby je. Její "rychlospádový" výkon je obdivuhodný. Ale ani Ctirad Götz jako Shakespeare není k zahození...předvádí totiž v podstatě skvělou pantomimu....ale bohužel stále ve stínu Elišky...krásné představení.

Big Ben - Vražedný trojúhelník (2001) (epizoda)

možná budu infantilní, ale já ten seriál miluji! Bad Tölz i okolí jsou nádherné exteriéry a jednoznačně zbožňuji inteligentní černý humor hlavního představitele, naprostou stylovou slovní souhru s jeho kolegyní a jeho všetečná matka, která ho chce stále oženit:o)...to je třešnička na dortu! Zápletky průměrné, ale to ostatní dozajista nadprůměr:o)))))) souhlasím s komentářem retrixe.

Dům s minulostí (2006) (TV film)

fádní scénář, snaha o napětí, která se chvíli povedla, ale nelogické scény typu - nedůvěřivý otec mě hodně vytáčely....a konec? Co zkusit Candice pohřbít do posvěcené půdy, aby už dala dalším nájemníkům pokoj? Slabé dvě....

Vítej doma (2008)

já mám Martina Lawrence moc ráda...ty jeho opičkovské obličeje mě vždycky rozesmějí. Takže dvě hvězdičky za něj. Ale scénář byl neskutečně zdlouhavý, film se dal zkrátit na 80 minut ve svižnějším stylu. Nuda.

Vraždy podle předlohy (1995)

na rozdíl od některých zde, se mi zdá, že to byl herecký koncert obou žen - Weaver byla vynikající, úplně jsem ji hltala. A ani chvilku jsem se nenudila. Vynikající triller. Škoda, že už se moc takových netočí.

Milenci a vrazi (2004)

nechtěla jsem se na ten film dlouho koukat. Četla jsem všechny Páralovy knihy a z téhle čiší opravdu zoufalství. Film jsem viděla 7 let po natočení a mnohem více let od přečtení knihy (naštěstí) a hodně mě překvapil. Byl neuvěřitelně dobrý a vypovvídající. Jen to zoufalství a beznaděj....z něj čiší také.Adamovská byla opravdu úžasná. Ale Žilková s Vetchým a Prachařem jsou hned těsně za ní.

Vzhůru nohama (2001)

Kouzelná Monica Potter, to ano, holky modelky také ušly, Prinze juniora nemusím, připadá mi jako dřevo, příběh na sobotní odpoledne u žehlení super!

Závrať (1958)

Nebylo to špatné, ale příliš dlouhé. Nudila jsem se. Prázdná místa zachránila povětšinou výborná kamera a obrazy, kochala jsem se v sekvojovém parku (co by asi dělali ti, co jim příroda ani krásné exteriéry San Franciska nic neříkají!?), ale přesto jsem se nevydržela soustředit na děj, takže dle mého - sestřihat to měli tak na 86 minut:o) Hudba mi nevadila, naopak. Přispěla k obrazům. Ale jinak to nebyl můj šálek kávy. Kim Novak mě nijak zvlášť svým výkonem také nepřesvědčila, zdála se mi dost nepřirozená, ale třeba to k té době prostě patřilo. Stewart také občas vypadal, jako by už si dál nevěděl rady....takže průměr...

Everwood (2002) (seriál)

ve filmech často hodnotíme hloubku jedné jediné scény....v tomto seriálu jich bylo mnoho. Z tohoto důvodu dávám 80%. Jako by 3. série nebyla.