Dokonalá příležitost (2013) (TV film)

Pribeh zas tak spatny nebyl. Ale vytacely me stupidity..jak to tak v techto filmech byva. A skubava kamera nic moc.

Zákon mlčení (1985)

Za me je to lepsi, co Chuck natocil. Bavilo me to. A to uz je co rict. Dobra atmosfera, dobra kamera, dobra hudba.. dobre herecke typy i vykony.. no..holt trosku prehnany konec.. ale dnes je vse prehnane uplne..tak co.

Stíny spravedlnosti (2019) (seriál)

Velmi pekny serial, trosku jinak pojaty, zajímavé kauzy, prubezna linie resi vrazdu pritelkyne hlavne postavy. Sympaticke postavy. Rada jsem sledovala.

Kurýr expres (2010)

Byla to fakt prca! Francoizsky ulet ve stylu Taxi, taxi. O neco horsi. Ale ja tyhle pakarny miluju! 😄

Vražda na Eigeru (1975)

To je jako kdyby to bylo obracene. Reziser si rekl "co kdybychom natocili neco o horolezcich"? Nejaky triler.. " no tak joo.. ja navto napisu nejaky stupidni scenar.. Aby se nereklo" rekl scenarista. Dost jsem se nudila.. protoze filmy z horolezeckeho prostredi nemam rada... na rozdil o Estwooda.. a tentokrat mi to dej nevynahradil. Ovsem scenerie byly nádherné!

Pražské orgie (2019)

Těžko, přetěžko hodnotit. Strašná spousta figur, které tam ani nemusely být nebo mohly být víc rozpracované- trapně pro mě vyzněl vlastně i hlavní důvod cesty do Prahy - tedy spíš ten, kdo ho inicioval (mimochodem strašlivě nadabovaný nebo to nebyl dabing, ale naprosto mizerný projev k neuvěření?). Postava "herečky" byla spíš pro Kláru Issovou až ostudná.. a nezajímavá. Mohli na to vzít komparsistku. Naopak - neokoukaná Ksenia Rappaport mi fakt sedla. Úplně jsem ji hltala.... to už se mi dlouho nestalo. A v podstatě i hlavní představitel byl v pohodě. Atmosféra strachu (nebo paranoi) tam znát byla...Možná se s tím materiálem dalo dělat víc....

Absolon (2003)

Nebylo to zas az tak zle... 50% za me. Jinak zapletka by mohla byt zcela realna v dobe coronaviru. Zacnou do lidi rvat vakciny..a jeste budeme cubrnet.

Barva kouzel (2008) (TV film)

Ja se fakt bavila! Vtipna fantazy komedie pro víkendové dopoledne! Pekne vizualy!

Živí mrtví (2010) (seriál)

Ceho je moc..toho je příliš! A dobré věci by měly v nejlepším přestat. Stalo se z toho sociální psychologické klišé. A i to by se dalo vydržet... Kdyby toho nebylo 99%. Zombici, máte smůlu! Zbylo na vás to 1%! 😁